ליון רוצה להיפטר מכריס, באסטוס וקלסטרום

הקבוצה הצרפתית בדרך לניקוי אורוות, גם סיסוקו בדרך החוצה. הנשיא אאולה: "גרמו לריקבון בחדר ההלבשה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.07.12 - 19:48
באסטוס. ייבעט החוצה (gettyimages)
באסטוס. ייבעט החוצה (gettyimages)
תחילת כתבהנדיר לשמוע נשיא של מועדון פאר אירופאי יוצא בהתקפה חריפה נגד שחקנים מסוימים בקבוצה שלו. אבל ז'אן-מישל אאולה הוא לא נשיא רגיל. הבוס הגדול של אולימפיק ליון סיפר בראיון מפתיע לעיתון "לה פרוגרס" כי הוא מעוניין להעיף ארבעה משחקניו הבולטים ביותר - הקפטן כריס, מישל באסטוס, קים קאלסטרום ועלי סיסוקו.

"בעונה שעברה, מספר שחקנים גרמו לריקבון בחדר ההלבשה", הצהיר אאולה, "הם לא שיחקו כשהיה סיכוי לזכות באליפות ובגביע הליגה. היה לחץ שלילי על הקבוצה, ואני לא רוצה אותו יותר. כריס לא יכול להישאר איתנו. אם הוא יילך תהיה לנו תכנית ב', כנראה מברזיל. קלוד פואל התפטר בגלל שהוא פחד ממנו, אני חושב שהוא עצר את ההתקדמות של דיאן לוברן ובקארי קונה".

הנשיא המשיך לתקוף: "באסטוס הוא מקרה מהספרים. זה נראה שהסוכן של סיסוקו שינה את דעתו והוא יילך, אבל יש לנו את מוחמדו דאבו כדי להחליף אותו. ראיתי קאלסטרום טוב מאוד ביורו, אבל לא ראיתי את אותו השחקן איתנו בעונה שעברה. יכולנו למכור אותו בחורף האחרון וחיכינו, עכשיו נראה. התקציב שלנו ייפחת מעט אבל עדיין יישאר בין שלושת התקציבים הגדולים בליגה".

מדובר בדברים חריפים מאוד כלפי השחקנים, והמאמן רמי גארד יצטרך למצוא פתרונות בסגל כדי למלא את החסר. כריס הוותיק היה עם המועדון מאז 2004 וזכה עמה ב-4 אליפויות. באסטוס נחת בסטאד דה ז'רלאן מליל ב-2009 והגיע עד לנבחרת ברזיל, בעוד שקאלסטרום שייך לליון מאז 2006 והפך לבאנקר בקישור. סיסוקו עבר לקבוצה מפורטו לפני 3 שנים לאחר שהקבוצה שילמה עליו 15 מיליון יורו.