הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זלאטן איברהימוביץ': "אין לי שום סיבה לעזוב את פ.ס.ז'"

החלוץ השבדי מקבל בזרועות פתוחות את אדינסון קבאני אל אלופת צרפת: "הוא תוספת כוח מצויינת לקבוצה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.13 - 21:45
זלאטן. לא הולך לשום מקום (gettyimages)
זלאטן. לא הולך לשום מקום (gettyimages)
ההגעה של אדינסון קבאני לחוליית ההתקפה של פאריס סן ז'רמן, לאחר שנקנה בנאפולי בסכום אסטרונומי של 64 מיליון יורו, העלתה הרבה ספקולציות בבירת צרפת. רבים לא מאמינים שהחלוץ האורוגוואי יכול ליצור שיתוף פעולה אמיתי עם זלאטן איברהימוביץ', השליט הבלעדי של הפארק דה פרינס בעונה שעברה, והדיבורים על עזיבה של השבדי החלו להיערם.

היום (שני), זלאטן בעצמו עשה כל שביכולתו כדי להזים את השמועות ולהבהיר שהוא מתכוון להישאר בפ.ס.ז'. "כמו בכל קיץ, שלחו אותי כבר לכל המועדונים באירופה", הוא אמר, "אין לי שום סיבה לעזוב, אני שייך לפ.ס.ז' ואני רק צריך לדבר על פרטים קטנים עם המועדון".

איברהימוביץ' מתרגש מהתוספות החדשות של אלופת צרפת, ולא רק קבאני אלא גם המאמן לורן בלאן. "קבאני הוא תוספת כוח מצויינת, אנחנו מקבלים אותו לפ.ס.ז' בידיים פתוחות. עלינו להתחיל להכיר את בלאן. אני יודע שהוא לקח אליפות עם בורדו והוא לא יודע להפסיד".

החלוץ הצטרף לחבריו במחנה האימון שהקבוצה עורכת במולדתו שבדיה, לקראת משחק הידידות מחר מול האמרבי. המשחק היותר מסקרן שפאריסאים יקיימו במדינה הסקנדינבית יהיה בשבת הקרובה, כאשר המאמן הקודם של פ.ס.ז', קרלו אנצ'לוטי, יפגוש אותה עם ריאל מדריד.