עטר לא התעורר ואיחר את האוטובוס לוולנסיין

הישראלי נעדר מהסגל של ריימס למשחק החוץ, המאמן מתכוון להענישו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.10.13 - 13:35
אלירן עטר, עוד לא התעורר (אתר ריימס)
אלירן עטר, עוד לא התעורר (אתר ריימס)
תחילת כתבה

אם ציפיתם לדרבי ישראלי בליגה הצרפתית, אז הגיע הזמן לגלות למה הוא לא התקיים. אלירן עטר לא היה בסגל ריימס למשחק החוץ מול ולנסיין של מאור מליקסון, והיום (ראשון) עלו דיווחים בצרפת בהם נחשפה הסיבה האמיתית בגינה החלוץ נעדר מהמשחק.

על פי אותם דיווחים, שמקורם בתחנת רדיו צרפתית שמסקרת את ריימס, החלוץ לא התעורר בזמן ואיחר את האוטובוס של הקבוצה לוולנסיין. בצרפת אף כתבו כי מקורות בריימס אישרו את הסיפור, כאשר בנוסף המאמן הובר פורנייה התעצבן מאוד על המקרה ומתכוון להעניש את אלירן עטר.

אלירן עטר הפך במהלך הקיץ האחרון לרכש היקר ביותר בתולדות ריימס, אבל עדיין לא ממש הצליח להותיר חותם במועדון. הוא לקח חלק בשבעה משחקי ליגה, בחמישה מתוכם פתח, ולא הבקיע אפילו שער אחד מפתיחת העונה בליג 1.

ריימס אמנם לא ממש בצרות, אבל סיימה את ששת משחקיה האחרונים בתיקו ומדורגת במקום השמיני עם 12 נקודות מ-9 מחזורים. במשחקה האחרון סיימה ב-1:1 עם ולנסיין, המפגש ממנו נעדר אלירן עטר, בעוד שמאור מליקסון השלים 90 דקות במדי המארחת.

אגב, לפני המשחק חסמו כ-200 אוהדי ולנסיין את אוטובוס השחקנים כמחאה על יכולת הקבוצה, שממוקמת במקום האחרון בטבלה. האוהדים קראו להתפטרותו של המאמן דניאל סאנצ'ס, וקראו לעבר השחקנים: "אם תרדו ליגה, נוריד לכם את הראש".