הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

58 דקות לשכטר ב-1:1 מול ליון. מארסיי לוהטת

חלוץ נאנט פתח ולא כבש. ניצחון 6 ברצף למוליכה, 1:2 על סנט אטיין

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.09.14 - 19:58
לא הצליח לכבוש, אבל לפחות נאנט הוציאה תיקו. שכטר
לא הצליח לכבוש, אבל לפחות נאנט הוציאה תיקו. שכטר

בפעם השלישית העונה איתי שכטר פתח בהרכב של נאנט, אך החלוץ שהגיע מהפועל תל אביב לא הצליח לכבוש והוחלף בדקה ה-58 ב-1:1 מול ליון. בורדו ניצחה 1:2 את ראן. מארסיי עדיין בפיסגה אחרי 1:2 על סנט אטיין.

נאנט - ליון 1:1
שתי הקבוצות היו שוות לאורך רוב המשחק, וליון היא זו שעלתה ראשונה על לוח התוצאות: בקארי קונה נגח ממרכז הרחבה והעלה את קבוצתו ליתרון. בדקה ה-73 קונה הכשיל ברחבה את ג'ורג' קווין נ'קודו (שהחליף את שכטר), וג'ורדאן ורטוט הישווה מהנקודה הלבנה.

מארסיי - סנט אטיין 1:2
מוליכת הטבלה כבשה כבר אחרי 7 דקות: רייס דג'דג'ה העביר כדור לגיאנלי אימובלה, שכבש מחוץ למסגרת את הראשון. בדקה ה-28 הגיע תורו של דימיטרי פאייה לכבוש אחרי שקיבל כדור מאנדרה איו. האורחים עוד ניסו לחזור למשחק כשבדקה ה-53 אלן סנט-מקסימוב הרים כדור לרחבה שהגיע לרגליו של ג'ונתן בריסון שצימק. אבל בסופו של דבר מארסיי רשמה ניצחון 6 העונה וחזרה לפיסגה

בורדו  - ראן 1:2
73 דקות חיכה הקהל בבורדו לשער הראשון, והוא הגיע מרגליו של וואהבי חאזרי שדחק מקרוב. 7 דקות מאוחר יותר, ראן הישוותה כשהאביב האביבו הצליח להכניע את סדריק קאראסו. אבל הדרמה לא נגמרה ובדקה התשעים, רגע לפני תוספת הזמן תומאס טורה העניק לבורדו את הניצחון ואת המקום השני בטבלה.

במשחק נוסף שנערך היום לאנס ו-קון נפרדו ב-0:0