הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הכל פתוח. זלאטן: לא בטוח שאעזוב את פ.ס.ז'

החלוץ שוב הפריח רמזים על עתידו: אוהב מאד את מילאן. בקרוב תדעו הכל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.05.16 - 13:27

מה יהיה הצעד הבא בקריירה של זלאטן איברהימוביץ'? אף אחד לא יודע, ונראה שאפילו השבדי לא סגור על עצמו. לאחר שקיבל את פרס שחקן העונה בליגת הצרפתית בפעם השלישית, הוא דיבר על עתידו ורמז על אינספור אופציות שונות ומשונות.

הכוכב נשאל מדוע הוא עוזב את פ.ס.ז', הוא הגיב: "אני לא בטוח שאני עוזב. העתיד יתבהר בקרוב מאוד. בזמן הקרוב הכל ייאמר אז בואו נראה מה יהיה. במערכות יחסים, זה תלוי בשני האנשים, לא רק באחד. הצד שלך והצד השני, אז צריך לחכות ולראות".

"פאריס היא העיר הכי טובה שגרתי בה, ואני אומר את זה אחרי שגרתי באמסטרדם, מילאנו, ברצלונה, טורינו והעיר שלי, מאלמו", הוסיף זלאטן, שניסה לכפר על ציטוטים ישנים בהם כינה את צרפת "מחורבנת". הוא המשיך: "אני אוהב את צרפת. כשעשיתי את הטעות ואמרתי מה שאמרתי, דיברתי על הכדורגל שעדיין צריך להשתפר פה. אני רואה התקדמות אחרי 4 שנים. צרפת תמיד תהיה בליבי".

בימים האחרונים צצו שמועות בנוגע לחזרה של הענק בן ה-34 בחזרה למילאן. הוא לא ניסה להזים אותן: "יש לי יחסים טובים עם מילאן ואכפת לי מהמועדון. זה המועדון הכי גדול ששיחקתי בו. זה לא אני שרצה שאעזוב את מילאן, אלה היו אנשים אחרים, אבל קרה מה שקרה. עכשיו נראה מה יקרה בעתיד. אי אפשר לדעת אם העתיד יהיה כמו העבר".