אלבס: "ניימאר ישחק. הוא יודע שזקוקים לו"

בפ.ס.ז' אופטימיים בנוגע לשיתוף הכוכב ואמבפה מול ליברפול

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.18 - 09:41
תחילת כתבה

רגע לפני אחד המבחנים הגדולים שלה עד כה העונה, פאריס סן ז'רמן שמרה את התחמושת, השיגה 0:1 קטן על טולוז ושמרה על הפער בפסגת הליגה הצרפתית. אדינסון קבאני כבש את השער היחידי במשחק וסיפק לתומאס טוכל ראש שקט לקראת המשחק הביתי נגד ליברפול בליגת האלופות ברביעי.

עם כל הכבוד לניצחון על טולוז, הדבר בו ממשיכים להתעסק בפאריס הוא כמובן מצבם של קיליאן אמבפה וניימאר הפצועים. השניים זכו למנוחה אמש (שבת) וטוכל נשמע מעודד מאוד בנוגע לכך שישחקו נגד ליברפול: "אני אופטימי יותר. עקבתי אחרי האימון של שניהם ואני מקווה שיוכלו להתאמן עם שאר הקבוצה כבר בשני".

גם דני אלבס, ששב מפציעה ארוכה, נשמע בטוח בנוגע לסיכוי של ניימאר לשחק: "אני חושב שהוא יהיה איתנו בגלל שהוא יודע שצריך אותו. זה יהיה משחק חשוב במיוחד כדי להראות את עצמנו באלופות והוא יהיה מוכן למשימה. זה הולך להיות משחק קשה, אבל אנחנו מוכנים".

בהיעדרם של השניים, מי שלקח פיקוד הוא כמובן הצלע השלישית קבאני. "ניצחנו וזה הדבר החשוב ביותר. לפעמים אנחנו משחקים טוב יותר ולפעמים לא, אבל נראינו טוב מבחינה הגנתית", אמר אל מטאדור אחרי הניצחון הדחוק. "יש עדיין מקום לשיפור, אבל היינו צריכים את שלוש הנקודות. עכשיו צריכים להתכונן לליברפול, זה יהיה משחק גדול".