זריקת אחריות: ביקורת בפ.ס.ז' כלפי השופט

השחקנים אחרי התבוסה לליל: "אם יש VAR, למה הוא לא בודק?". אמבפה: "שיחקנו כמו מתחילים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.04.19 - 08:53
תחילת כתבה

האליפות בצרפת כבר די נסגרה, אך אתמול (ראשון) זה היה יכול להיות באופן רשמי. אולם, פ.ס.ז' נחלה את אחת התבוסות הגדולות שלה בשנים האחרונות עם 5:1 כואב בחוץ מול ליל, ההפסד השני שלה בליגה בסך הכל, שדחה את החגיגות לעוד מחזור. ולמרות התוצאה המוחצת, בשורות הקבוצה של תומאס טוכל מצאו את מי להאשים, וזהו השופט של המשחק, בנואה בסטיאן.

במסדרונות בדרך לחדרי ההלבשה נצפו השחקנים ואנשי הצוות נוקבים בביקורת קשה כלפי האיש שניהל את ההתמודדות. המאמן טוכל אף ציין כי מדובר באותו השופט במשחק ההדחה של פ.ס.ז' מגביע הליגה מול גנגאן. יוליאן דרקסלר פנה אל השופט בשאלה: "למה יש לנו את ה-VAR אם אתה לא בודק?". קיליאן אמבפה הוסיף: "הוא לקח לנו את הגביע, הוא לקח לנו שחקנים, הוא לקח לנו הכל".

החלוץ לאחר מכן נרגע ואמר בראיון: "אנחנו נהיה אלופים, צריך לדעת להפסיד, אבל גם יש דרך מסוימת לעשות זאת. אי אפשר לשחק בצורה כזאת, ולספוג שער שלישי, רביעי וחמישי. זה לא נורמאלי. צריך לשחק עם יותר אופי, ההפסד הזה עלינו. שיחקנו כמו מתחילים".

מרקו וראטי גם כן דיבר בסיום: "זה קשה וכואב. שיחקנו טוב כשהיינו 11 מול 11, אבל אחרי ההרחקה לא חשבנו על לעשות הגנה כל כך. אנחנו צריכים להיות קצת יותר חכמים מזה ולהימנע מספיגה בהתקפות מתפרצות. זה רק ההפסד השני, זה יכול לקרות לכל קבוצה. אנחנו בסגל חסר וגם נפצעו לנו היום שניים, אז הפסדים כאלה קורים".