פ.ס.ז' דורשת 300 מיליון יורו על ניימאר

דיווח: הפריזאים שוקלים גם לשלב שחקנים בעסקה אפשרית

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.06.19 - 21:57
תחילת כתבה

פאריס סאן ז'רמן לא מתכוונת לוותר על ניימאר: היום (רביעי) פורסם ב"לה פאריזיאן" הצרפתי, כי פ.ס.ז' תדרוש על החלוץ הברזילאי סכום של 300 מיליון יורו. כזכור, הפריזאים רכשו את הכוכב מברצלונה לפני שנתיים תמורת 222 מיליון, וכעת הם עונים להתעניינות האינטנסיבית שהפגינו כלפי הברזילאי, בעיקר מצידן של ברצלונה וריאל מדריד.

לפי הדיווח, פ.ס.ז' מעוניינת לייצר עמדת מיקוח חזקה יותר במו"מ, בידיעה מחד שייתכן והחלוץ יעזוב בסופו של דבר, אבל מאידך בכוונה להשאיר במירוץ רק את הקבוצות שרוצות אותו באמת. עם זאת, בדיווח הצרפתי גם מניחים את האפשרות שהסכום הגבוה יכלול גם מעבר של שחקנים, כאשר פאריז התעניינה בשמות דוגמת סמואל אומטיטי, איוון ראקיטיץ' ומוסא דמבלה, שיגיעו לבירת צרפת במסגרת עסקה.

כאמור, שנתיים עברו מאז הרכישה שהטריפה את הכדורגל העולמי, כשניימאר עזב את ברצלונה לטובת הפריזאים בסכום הגבוה, במה שהפך להעברה הגדולה בתולדות המשחק. אלה לא היו שנתיים טובות לשחקן, גם לא למותג: פאריז אמנם זכתה בשתי אליפויות צרפת, אבל השיגה אותן בעיקר בלעדיו, כשהברזילאי בעיקר הסתבך בפציעות.

בהמשך, ניימאר אכזב גם במונדיאל האחרון ולא הביא לנבחרת ברזיל גדולות ונצורות, כשהסלסאו הודחו כבר בשלב רבע הגמר מול בלגיה, וגם הפרשיות האחרונות שנקשרו בשמו לא תרמו לפופולריות של הכוכב הברזילאי. האם פרק חדש עומד להיכתב בתולדות הדרמה ושמה ניימאר? כנראה שרק הזמן יגיד. בינתיים, פ.ס.ז' מהדקת אחיזה בסופרסטאר שלה.

הדפס