הסתדרה בלי הכוכבים: 0:2 לפ.ס.ז' במץ

צפו: האלופה ניצחה משערים של אנחל די מריה וצ'ופו מוטינג

מערכת אתר ערוץ הספורט  31.08.19 - 00:12
תחילת כתבה

שבוע עמוס צרות עבר על פ.ס.ז'. החל מסאגת ניימאר וכלה במכת הפציעות הקשה שפוקדת את החוד של האלופה, משחק הליגה כנראה לא היה הדבר המרכזי שהעסיק את הצוות המקצועי בבירה. עם כל הבעיות, תומס טוכל לא יכל לבקש לעצמו יריבה טובה יותר מאשר העולה החדשה לליגה הצרפתית, מץ.

האלופה העניקה קרדיט בהרכב לאדיל אאושיש בן ה-17 ולאריק צ'ופו מוטינג לאחר הצמד נגד טולוז והחלוץ החזיר עם השער שחתם את תוצאת המשחק, לאחר שאנחל די מריה כבש מהנקודה הלבנה. פ.ס.ז' לא הפגינה יכולת גדולה בשום שלב של ההתמודדות, אך תומס טוכל יכול להיות מרוצה לצאת לפגרה עם 9 מ-12 נקודות אפשריות בליגה, כשלאחריה הוא יקווה לקבל סגל בריא יותר.

מהלך המשחק:

המשחק נפתח בשליטה של האלופה. בדקה ה-10 לאחר קרן של פ.ס.ז', ג'ון בוי הכשיל את חואן ברנאט ברחבה והשופט הצביע על הנקודה הלבנה. אנחל די מריה ניגש לבצע את הבעיטה וקבע 0:1. בדקה ה-25 המשחק הופסק על ידי השופט למספר דקות בגלל כרזות הומופוביות שהונפו ביציעים, בניגוד להנחיות החדשות של הליגה הצרפתית.

לאחר לחץ ממושך של האלופה על שערה של מץ, חניכיו של תומס טוכל באו על שכרם. בדקה ה-43 מרקו וראטי הרים כדור חופשי לעבר רחבת המארחת ואריק מקסים צ'ופו מוטינג נגח את הכדור פנימה. 0:2.  בדקה ה-67 כמעט שער נוסף. אנחל די מריה השתלט על כדור עומק נהדר ברחבת המארחת, אך אוקיג'ה ירד היטב והדף את הבעיטה החזקה לפינה הימנית.

הרכב מץ: אוקיג'ה, דלאיין, בוי, סונזו, קנטוצה, פופאנה, מאייגה, קוהדה, אנגואטה, בולאייה, דיאלו.
הרכב פ.ס.ז': בולקה, דגבה, מרקיניוס, סילבה, ברנט, אאושיש, גיי, וראטי, די מריה, סראביה, מוטינג.