דני אלבס: ניימאר חייב לדעת לעמוד על שלו

המגן על חברו הברזילאי: רגיש כמו ילד, מושפע מהמון דברים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.10.19 - 17:35
תחילת כתבה

דני אלבס וניימאר פיתחו חברות ארוכה. מאז שהכירו בברצלונה, דרך המעבר יחד לפאריס סן ז'רמן (כשרבות נטען שהראשון שכנע את השני להגיע לעיר האורות) וכמובן התקופה המשותפת בנבחרת ברזיל, הם נחשבים לצמד שפיתח יחסי קרבה מיוחדים בשנים האחרונות. לאור זאת, ואולי בגלל זאת, מאוד מעניין היה לשמוע גם דברי ביקורת של אלבס, על הכוכב הברזילאי.

"ניימאר רגיש כמו ילד", אמר המגן על החלוץ בן ה-27. "אבל הוא כבר לא ילד, הוא גבר. הוא מושפע מהמון דברים, בחלקם לא בצדק. אנשים צריכים ללמוד ולכבד אותו, ומכבדים רק כשאתה עומד שלך. לדעתי הוא היה חייב להגן על עצמו אחרי המונדיאל (ב-2018). הוא השיג כל כך הרבה בכדורגל, שהוא יכול לדבר".

"הרבה אנשים לא עשו את מה שהוא עשה, אבל מרשים לעצמם לדבר". אלבס כיוון את הדברים לעברו של שחקן העבר, קסגרנדה, שכינה את ניימאר "מפונק" אחרי שקבוצתו הפסידה במדריד 3:1 לריאל, במסגרת ליגת האלופות.

"הוא הסמל של הנבחרת שלנו", אמר אלבס, "הוא אחד השחקנים החשובים בעולם, וכשאתה במעמד הזה אתה צריך להראות לכולם מי אתה. 'ניי' יודע מה אני חושב, ואני מדבר בפתיחות רק בגלל שאמרתי לו את זה המון פעמים. הוא משמש דוגמא להמון ילדים ברחבי העולם, ואסור לו לאכזב אותם".