דיווח: אייאקס ופורטו במעקב אחר ראיקוביץ'

שוער ריימס מעורר עניין ביבשת. וגם: הקשר לטאדיץ' וקסיאס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.19 - 16:35
תחילת כתבה

לאקס מכבי תל אביב, פרדראג ראיקוביץ', הספיקו שלושה חודשים בלבד בריימס כדי להיכנס לפנקס של מספר קבוצות בכירות ביבשת. על פי דיווח בצרפת, אייאקס ופורטו נמצאות במעקב אחר השוער, שספג שישה שערים בלבד העונה ב-13 משחקים וביסס את הגנתו כטובה בליגה.

אייאקס מחפשת שוער חדש מכיוון שהעניין באנדראה אוננה הולך וגובר והוא כנראה יעזוב את המועדון בקיץ. בנוסף, דווח כי איש המפתח בעסקה האפשרית עם ההולנדים הוא סוכנו של כוכב הקבוצה דושאן טאדיץ', שמכיר היטב את השוער הסרבי. באשר לפורטו, איקר קסיאס עדיין עומד בין הקורות, אבל בקבוצה כבר מכינים את הקרקע ליום שיפרוש ומחפשים חיזוק לעמדה הזו בהקדם האפשרי.

ומה הצד של ראיקוביץ' בסיפור? "אני אשמח להישאר כאן במשך שנתיים לפחות", אמר בראיון לתקשורת הצרפתית לפני כחודש. "אני אוהב את המועדון והעיר ואני רוצה לשחק עם ריימס בליגה האירופית בעונה הבאה".

הסרבי נרכש על ידי הצרפתים בחמישה מיליון יורו בקיץ האחרון. בין היתר הוא שמר על רשת נקייה תשע פעמים במהלך העונה. לשם השוואה האלופה פריז סן ז'רמן ספגה שמונה שערים. למרות האמירות שלו, עושה רושם שברגע שתגיע ההצעה המתאימה, במיוחד ממועדון בסדר הגודל של אייאקס ופורטו, הוא יעבור ליעד הבא.