רוצה לזידאן? צפו באמבפה מתעלם מטוכל

כוכב פ.ס.ז' יצא והגיב ב"אין תגובה". גם ניימאר עורר סערה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.12.19 - 12:09
תחילת כתבה

כנראה ששקט ופאריס סן ז'רמן הם שני דברים שלא יכולים ללכת ביחד. גם אחרי ניצחון 1:3 במונפלייה, הרביעי ברציפות בליגה של האלופה, הכותרות בסיום המשחק הן בעלות אופי שלילי. וגם הפעם, שני הכוכבים הגדולים, קיליאן אמבפה וניימאר, נמצאים בעין הסערה.

נתחיל עם אמפבה. הסופרסטאר הצרפתי, שכבש את השער השני שקבע מהפך, הוחלף עם הכניסה לתוספת הזמן. על פניו, מדובר באנקדוטה, אלא שמה שקרה עם הירידה לספסל - הוביל לתהיות רבות: אמבפה נראה כמי שמתעלם לחלוטין ממאמנו, תומאס טוכל, ובזמן שהאחרון מנסה לדבר איתו ולעודד אותו, השחקן אפילו לא מביט לעברו. "לא היה שם שום דבר רציני", ניסה המאמן הגרמני להרגיע במסיבת העיתונאים בסיום.

לגבי ניימאר, הברזילאי הצליח, איך לא, לעורר את זעמו של אחד משחקני היריבה לאחר שחגג בצורה שנויה במחלוקת מול אוהדי מונפלייה. "ניימאר שחקן נפלא, אבל חבל שהוא אוהב לעורר אנטגוניזם", אמר החלוץ האלג'יראי אנדי דלור והוסיף: "הוא שחקן נהדר, כולם מכבדים אותו, למה אתה חש צורך לשמוח לאידה של היריבה?".

"הגישה שלו ידועה לכל מאז שהוא הגיע לצרפת", המשיך דלור במתקפה, "כשדיברנו בסיום הוא אמר לי שיש לו כבוד עבורנו, אבל מבחינתי הנזק כבר נעשה. מבחינתי, זה לא נקרא כבוד. כנראה שאני והוא חונכנו אחרת".