בקלות: 0:4 מרשים לפ.ס.ז' על סנט אטיין

צפו: פארדס, אמבפה (צמד) ואיקרדי כבשו, ניימאר החמיץ פנדל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.12.19 - 23:54
תחילת כתבה

רביעיית התקפה שכוללת את ניימאר, אמבפה, די מריה ואיקרדי, סיפקה לנו משחק כדורגל מהנה במיוחד. כן זו לא טעות, זו חוליית ההתקפה שפתחה את המשחק של פאריס סן ז'רמן בחוץ מול סנט אטיין וזאת בזמן שהכובש המצטיין, אדינסון קבאני, בכלל נותר מחוץ לסגל. זה אכן עבד לחניכים של תומאס טוכל, שניצחו 0:4 קליל.

פאריס, שהגיעה לסנט אטיין במטרה לברוח לשנייה בטבלה מארסיי, שסיימה בתיקו, עלתה ליתרון מהר ולאחריו המשיכה ותקפה בלי הפסקה, מה שהוביל בסופו של דבר להרחקה של ז'אן האולו, באמצע המחצית הראשונה. משלב זה המשחק כבר הפך להיות בשליטה מוחצת של המוליכה, עם התקפות בלתי פוסקות בהן הכישרון הבולט של הכוכבים בא לידי ביטוי במהלכים יפים לעין, כשרק מתפרצות מהירות ומסוכנות של המארחת מדי פעם, שומרות על הכבוד שלה. על סף השריקה למחצית, שיתוף פעולה בין ניימאר ואמבפה הוביל לשער השני ופתח סימן לבאות.

 במחצית השנייה זכינו לראות מחזה נדיר: לאחר שניימאר הוכשל ברחבה, הוא ניגש לבעוט את הפנדל, והחמיץ כשפגש את הקורה הימנית. 10 דקות מאוחר יותר, איקרדי כבר השכיח את זה, שהגדיל את התוצאה ל-0:3 ורשם את שערו ה-13 העונה בצרפת. על סף שריקת הסיום ובחסות רעש הזיקוקים של הקהל המטורף בסנט אטיין, אמבפה השלים את תוצאת המשחק עם מהלך אישי מרשים ושער תשיעי העונה בליגה, ששלח את הקבוצות למקלחות עם 0:4.

כעת הפער בין פ.ס.ז' למארסיי עומד על 7 נקודות, כשלמוליכה עוד חסר משחק אחד בשביל להשתוות לשאר הקבוצות בליגה, ונראה כי אף אחת כבר לא תדביק את חניכיו של טוכל. במחזור הבא תארח פאריס את אמיין מתחתית הליגה בביתה, והיא צפוייה להמשיך עם החגיגות גם מולה.