"כל הזמן מתחזה": ביקורת חריפה על ניימאר

דל בוסקה, אקס ריאל מדריד ונבחרת ספרד, על הכוכב הברזילאי: "לא מודל לחיקוי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.04.20 - 17:19
תחילת כתבה

מעטים האנשים, אם בכלל, שיערערו על הכישרון שנמצא ברגליים של ניימאר. יחד עם זאת, הכוכב הברזילאי "הצליח" להמאיס את עצמו על חלק נכבד מאנשי ואוהדי הכדורגל, זאת לאור התנהלותו על המגרש ומחוצה לו. האחרון לשלוח אש לכיוון שחקנה של פאריס סן ז'רמן, היה ויסנטה דל בוסקה, מאמן ריאל מדריד ונבחרת ספרד לשעבר, שסיפק כמה מילים חריפות במיוחד.

"הוא ילד קשה. מבחינתי הוא לא אחד שמהווה דוגמא טובה לילדים", פתח דל בוסקה את דבריו בראיון ל"מונדו דפורטיבו" והוסיף: "הוא כן שחקן נהדר. אם תבקשו ממני לציין את חמשת השחקנים הטובים בעולם, אז מקומו מובטח. יחד עם זאת, הוא כל הזמן מנסה לרמות על המגרש, הוא מתחזה המון. כמו כן, הצורה שבה הוא עזב את ברצלונה...".

אחרי הדברים הקשים האלה, דל בוסקה התבקש להתייחס לכך שרבים משחקני ברצלונה רוצים לכאורה בחזרתו של הברזילאי. גם כאן, אלוף העולם ב-2010 לא שמר דברים בבטן: "זה קשה מאוד עבור שחקנים לדבר בצורה רעה על שחקן כזה או אחר ששיתף איתם פעולה. אני לא זוכר מישהו פועל בצורה כזאת".

הספרדי הוותיק לא היה היחיד ש"זרק בוץ" על הסופרסטאר הברזילאי. בן ארצו של ניימאר, זיקו האגדי, גם כן שלח מסר חד וברור: "אני אוהב מאוד את ניימאר והיכולות שלו הן מדהימות, אבל הוא צריך להיות יותר מקצוען, כמו ליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו, שמקדישים את חייהם למען הכדורגל. יש לו יותר מדי הסחות דעת".