ניימאר: הכוכב דחה 100 מיליון יורו מפ.ס.ז' לטובת ברצלונה

דיווח: הברזילאי סירב למענק אסטרונומי והארכת חוזה כדי לשוב לקדנציה שנייה בקאמפ נואו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.05.20 - 10:14
תחילת כתבה

גם בשגרה וגם בקורונה, נראה שלפחות דבר אחד נותר יציב בעולם הכדורגל: רצונו של ניימאר לחזור לברצלונה. והיום (שני) פורסם ב"מונדו דפורטיבו" שהכוכב הברזילאי דחה 100 מיליון יורו שהציעה לו פאריס סן ז'רמן כדי להאריך את חוזהו, שיסתיים בקיץ 2022.

על פי הדיווח, ניימאר עדיין מתחרט שעזב את קאמפ נואו בקיץ 2017, ולמרות שהוא מודע לכך שהמצב הכלכלי שאחרי משבר הקורונה יהיה עוד מכשול לחזרתו, הוא מוכן "להקריב מעצמו". עד כמה להקריב? בנוסף לכך שתנאיו במועדון מבירת צרפת היו נשמרים, כלומר שכק עונתי של כ-37 מיליון יורו, לברזילאי הוצע הסכם עם הבנק הלאומי של קטאר, שבמסגרתו היה מקבל 50 מיליון יורו בעונה.

עוד נטען שכדי לחזור לברצלונה, ניימאר יהיה מוכן לקבל רק מחצית משכרו הנוכחי, בדומה לסיכום בקיץ האחרון שלא יצא לפועל. זאת בנוסף ל-30 מיליון היורו מאותו חידוש חוזה בבארסה, שהפך בהמשך לתביעה של הברזילאי נגד המועדון הקטלאני.

כיום, ניימאר שוהה באחוזתו בברזיל כבר יותר מחודש וחצי ועורך אימונים עם מאמן פרטי במטרה לחזור לכושר אם ליגת האלופות תחודש. במקביל, אחרי שלוש שנים שבהם לא היה לו סעיף שחרור, הוא ממתין לכך שפיפ"א תוכל לקבוע לו תג מחיר שצפוי לנוע סביב 180 מיליון יורו, סכום שנראה קצת גבוה מדי בימים אלה עבור ברצלונה.