ארלינג הולאנד: פאריס סן ז'רמן הצטרפה למירוץ לצירופו

רוצה לחזק את החוד בכוכב שמבוקש גם בריאל מדריד. בדרך להתנגשות?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.05.20 - 07:44
תחילת כתבה

קצת לפני שכל הכדורגל נעצר בגלל מגפת הקורונה, ארלינג הולאנד ופאריס סן ז'רמן היו יריבים בשמינית גמר ליגת האלופות, וגם כמה הקנטות הדדיות נרשמו בין הצדדים. אך למרות זאת, לפחות לפי "מארקה", נראה שזה לא מפריע לאלופת צרפת להצטרף למירוץ לצירופו של הכוכב הנורבגי העולה.

הסיבה העיקרית לכך, על פי הדיווח, היא קיליאן אמבפה. אלוף העולם עדיין לא האריך את חוזהו  בקבוצה שמסתיים ב-2022, וממשיך לסרב לעשות זאת. בנוסף לכך שאדינסון קבאני יסיים את חוזהו בצרפת ומאורו איקרדי יסיים השאלה ויחזור לאינטר, פ.ס.ז' תצטרך למצוא פתרונות לחוד שלה והולאנד, שרק בשבת האחרונה הוכיח שגם הקורונה לא פגעה ביכולת הכיבוש הנהדרת שלו, יכול להיות הכוכב שהיא רוצה וצריכה.

עד כה, המועמדת הבכירה לקלוט את המפציץ הנורבגי הייתה ריאל מדריד, שרוצה לחזק את החוד שעדיין לא התאושש מעזיבת כריסטיאנו רונאלדו. אמבפה, כידוע, הוא החלום הגדול של הקבוצה מבירת ספרד, אך לא מן מן הנמנע שתתמקד הקיץ בצירופו של הנורבגי, למרות משבר הקורונה.

יש לציין שנשיא "לוס בלאנקוס", פלורנטינו פרס, מקפיד מאוד לשמור על יחסים טובים עם פ.ס.ז', בין היתר בגלל הרצון לצרף אמבפה ביום מן הימים, וכפי שכבר הוכיחה ברצלונה בעבר, ללכת ראש בראש עם ראשי הקבוצה הקטאריים אינו מהלך משתלם. ריאל ופ.ס.ז' גם ביצעו בשנים האחרונות מספר עסקאות כמו חסה רודריגס, קיילור נבאס ואלפונס אראולה, ונותר רק לתהות: האם מאבק על הולאנד ידרדר את היחסים בין שני מועדוני הפאר?