אדינסון קבאני: מה היעד הבא של החלוץ?

חתימת איקרדי פתחה את הדלת לאורוגוואי המחוזר. תמונת מצב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.05.20 - 20:57
תחילת כתבה

ההודעה הרשמית על מעברו של מאורו איקרדי באופן קבוע לפאריס סן ז'רמן אומנם סיימה את סאגת עתידו של החלוץ שהושאל מאינטר, אך לצד זאת, שאלה חדשה נפתחה: איפה ישחק אדינסון קבאני בעונה הבאה?

למרות מספר דיווחים לאחרונה, החלוץ האורוגוואי צפוי לעזוב אחרי שבע שנים את הקבוצה שהפך למלך השערים שלה בכל הזמנים (200 שערי ליגה) ולאחד השחקנים הכי אהובים בפארק דה פראנס. וכעת גם בגיל 33, הוא צפוי להיות אחד השחקנים החופשיים הכי מבוקשים בחלון ההעברות הקרוב.

אז איפה קבאני ישחק בעונה הבאה? כזכור, כבר בינואר האחרון "אל מטאדור" היה קרוב לעזוב את צרפת ולעבור לאתלטיקו מדריד לאחר שדייגו סימאונה היה נחוש לצרפו. אך בפ.ס.ז' התעקשו שלא למכור את האורוגוואי באמצע העונה, גם אם משמעות הדבר היא שהוא יעזוב בקיץ ללא תמורה. האם כעת האורוגוואי ינחת בוואנדה מטרופוליטנו, ואחרי דייגו פורלאן, דייגו גוידן וחוסה מריה חימנס, ימשיך את המסורת המוצלחת של האורוגוואים במועדון?

גם אנגליה עשויה להיות יעד אטרקטיבי עבור האורוגוואי בן ה-33 והוא כבר קושר למנצ'סטר יונייטד שמשוועת לחלוץ מרכזי פורה, לארסנל שעלולה לאבד את אלכסנדר לקאזט או לפרויקט החדש והשאפתני של הקרן מערב הסעודית בניוקאסל.

חזרה לאיטליה, שבה כיכב במדי נאפולי, גם היא אפשרות מציאותית עבור קבאני והמועמדת הבולטת לצרפו היא אינטר. הנראזורי אומנם יעשו מאמצים לשמור על היהלום שלהם, לאוטרו מרטינס, אך אם הוא בכל זאת יעשה את דרכו לברצלונה, קבאני בהחלט עשוי להיות מי שיתפוס את המקום בחוד בקאמפ נואו.

ולא רק אינטר האיטלקית מעוניינת בקבאני. בחודשים האחרונים פורסם על לא מעט שמות שדייויד בקהאם רוצה לצרף לקבוצתו החדשה, אינטר מיאמי, והאורוגוואי עשוי להיות אופציה מציאותית במיוחד עבורו. אם יסכים להצעה, החלוץ יצטרף לרשימה ארוכה של שחקנים ששיחקו ב-MLS בשלהי הקריירה כמו תיירי הנרי, פרנק למפארד, סטיבן ג'רארד, אנדראה פירלו וכמובן בקהאם עצמו.

קבאני עצמו מבלה בימים אלה במולדתו, ולא נראה מוטרד מדי מעתידו. ובכל זאת, היכן לדעתכם הוא צריך לשחק בעונה הבאה? ענו על הסקר.