יפרוס לתשלומים? ניימאר הפסיד בתביעת הענק

המשפט תם, הברזילאי יפצה את ברצלונה בשבעה מיליון יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.06.20 - 14:42
תחילת כתבה

קרוב לשלוש שנים שניימאר וברצלונה מנהלות קרב משפטי סבוך אך היום (שישי) המאבק נחתם עם ניצחון קטאלוני שיזכה את המועדון בקרוב לשבעה מיליון יורו. כזכור, בקיץ 2017 כוכב פ.ס.ז' תבע את קבוצתו לשעבר ודרש 22 מיליון יורו בגין מענקים שלא שולמו לו אך החלטת השופט הייתה נחרצת וקבעה כי הברזילאי הוא זה שצריך לפצות.

עד לא מזמן ניימאר קושר לאלופת ספרד אך הדרישה הכספית המוגזמת של פ.ס.ז' הפילה את העסקה. אין זה סוד שהחלוץ מנסה לחזור לברצלונה והוא אף הציע לפני מספר חודשים כי הוא יסיר את התביעה מהמועדון בכדי לאפשר את המעבר אך בסיוטים הגדולים שלו הוא לא תיאר את מה שעתיד לקרות כשבמקום לקבל את הפיצויים מהקטאלונים הוא זה שישלם להם.

למרות שזה סכום לא מבוטל עבור רבים בשביל ניימאר זה לא סיפור גדול ויכול להיות שסגירת הפרק הזה עשויה לעזור לכוכב לחזור לקבוצה עימה זכה באליפות אירופה. למרות שבשלוש עונותיו בעיר האורות החלוץ זכה בשלוש אליפויות צרפת וכבש שערים רבים ניתן היה לראות כי הוא מתגעגע לחבריו לשעבר בברצלונה והוא מוכן לעשות הרבה בשביל לחזור לספרד.

BREAK - Victory for Barcelona in legal proceedings against Neymar. The player's claims of being entitlted to €22million in an unpaid bonus have been rejected and Neymar must instead pay Barcelona almost €7million in costs. https://t.co/brFkQSExUZ