בצרפת חשפו: די מריה ירק לעברו של גונסאלס

קשרה של פ.ס.ז' התגלה כזה שהצית את העימות בהפסד למארסיי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.09.20 - 21:47
תחילת כתבה

אירועי המשחק בין פאריס סן ז'רמן למארסיי מסרבים להסתיים. אחרי שבהתמודדות בין שתי היריבות המרות, לא פחות מחמישה שחקנים הורחקו, כעת בתקשורת הצרפתית הצביעו על הפעולה שהציתה את העימות בין שתי הקבוצות.

"טלפוט" הצרפתי חשף זוויות נוספות לרגע השנוי במחלוקת של הערב, בו נראה אנחל די מריה, ספק יורק לעברו של אלבארו גונסלאס. בצילומי התקריב של האירוע, נראה הקשר הארגנטיני בבירור יורק במכוון לכיוונו של מגנה של מארסיי.

אותו מעשה של די מריה גרר תגובה של גונסאלס וכן של חברו לקבוצה הירוקי סאקי שהיה קרוב לאירוע. מכאן, המצב הידרדר וכאמור, 5 שחקנים משתי הקבוצות הורחקו בתוספת הזמן (גונסאלס ודי מריה לא ביניהם).

אבל כל אירועי המשחק נגד מארסיי הם כבר שייכים לנחלת העבר, כיוון שלסגנית אלופה אירופה יש משחק מחר (רביעי, שידור ישיר ב-22:00, SPORT5 LIVE) נגד מץ. פ.ס.ז' תגיע גם עם הקפטן החדש שלה - מרקיניוס, שנבחר על ידי תומאס טוכל, במקום טיאגו סילבה, שעבר לצ'לסי. לקראת ההתמודדות בפאריס מבינים שהמטרה היא רק אחת - למנוע הפסד שלישי ברציפות.

המשימה הזאת לא פשוטה עבור תומאס טוכל, כיוון שחוץ מהמורחקים (ניימאר, ליאנדרו פארדס ולייבין קורזאווה), גם קיליאן אמבפה, שנדבק בקורונה, כנראה לא יעמוד לשירותו של המאמן הגרמני וכמוהו גם מרקו וראטי וטילו קהרר הפצועים. מי שיחזור הוא השוער קיילור נבאס.

המחסור בשחקנים פגע קשות באלופה הצרפתית, שחוץ מההפסד 1:0 למארסיי, הפסידה קודם לכן גם ללאנס באותה התוצאה וכרגע נמצאת מתחת לקו האדום עם 0 נקודות. אמנם חלפו רק שני מחזורים, אך עדיין מדובר במחזה נדיר.