פ.ס.ז' אישרה: פוצ'טינו חיובי לקורונה

המאמן ייכנס לבידוד, עוזריו ינהלו את המשחק מול אנז'ה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.01.21 - 20:04
תחילת כתבה

חדשות לא טובות לפאריס סאן ז'רמן, רגע לפני משחקה מול אנז'ה מחר בערב: מאמן הקבוצה, מאוריסיו פוצ'טינו, נמצא חיובי בבדיקת קורונה וייכנס לבידוד מיידית. המשמעות: את המשחק ינהלו עוזריו, חסוס פרס ומיגל ד'אגוסטינו.

במקביל, ובצל ההכנות למשחק, בפאריס סן ז'רמן מסתכלים אל עבר העונה הבאה וסימנו חיזוק מעניין במיוחד. פאולו דיבאלה, חלוצה של יובנטוס, נמצא גבוה ברשימות של מאוריסיו פוצ'טינו עוד מימיו בטוטנהאם.

המאמן הארגטיני רוצה לצרף לסגל שלו את בן ארצו ולבנות את אחת מחוליות ההתקפה החזקות באירופה. אלופת צרפת תהיה מוכנה לשלם לחלוץ 15 מיליון יורו לעונה ועל-פי הדיווחים תציע לביאנקונרי בין 60 ל-70 מיליון יורו עבור שחרורו.

בינתיים, יקבלו הפריזאים חיזוק משמעותי מבפנים. אחרי שהתאושש מהפציעה, עלה כמחליף וכבש במשחק אלוף האלופים נגד מארסיי ברביעי, ניימאר עשוי לפתוח ב-11 אחרי חודש בו לא שיחק. מי שימשיכו להיעדר בפאריס עקב נגיף הקורונה הם קולין דגבה, ראפיניה וטילו קהרר. חואן ברנאט עדין פצוע וייעדר גם כן.

החניכים של פוצ'טינו נמצאים כרגע במקום השני בטבלה, נקודה פחות מליון ובשוויון נקודות עם ליל שבמקום השלישי. עם צמרת צפופה שכזו, כל ניצחון הוא קריטי. ליון וליל יארחו בביתן את מץ ואת ריימס בהתאמה ולא צפויות להיתקל בקשיים משמעותיים, ולכן בפאריס יודעים ששלוש נקודות הן בגדר חובה בכדי לשמור על מקומם בצמרת הגבוהה.

פוצ'טינו יכול לשאוב אופטימיות מהמאזן בין הקבוצות. פ.ס.ז' מעולם לא הפסידה לאנז'ה. מתוך 14 המפגשים בין הקבוצות פאריס יצאה עם ידה על העליונה ב-12, שני המשחקים הנותרים הסתיימו ללא הכרעה. הפרש השערים  עומד על 7:39 לטובת אלופת צרפת.