פחד ממחויבות? אמבפה דיבר על הארכת החוזה בפ.ס.ז'

הכוכב: "לא רוצה לחתום ואחרי שנה לרצות לעזוב". ומה דעתכם? הצביעו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.01.21 - 07:13
תחילת כתבה

ניימאר? אנחל די מריה? הכוכב הגדול של פאריס סן ז'רמן לפחות כרגע הוא ללא ספק קיליאן אמבפה. הכוכב הצעיר, שכיכב אמש (שישי) עם צמד ובישול ב-0:4 על מונפלייה, מסיים חוזה בקיץ הבא ולצד החיזורים הבלתי פוסקים מצד ריאל מדריד, ישנם גם נסיונות קדחתניים של אלופת צרפת לחדש את חוזהו ולהפוך אותו לפנים שלה גם בעשור הקרוב.

נראה שאמבפה עדיין מתקשה להחליט האם הוא מוכן להישאר בפ.ס.ז' או שמא הגיע הזמן להרפתקה חדשה. "אני בשיחות עם המועדון בנוגע לחוזה חדש ואנחנו מנסים למצוא את הסידור המתאים. אני עדיין חושב על זה בגלל שחתימה על חוזה חדש משמעותה התחייבות ארוכת טווח עם פ.ס.ז'", סיפר הצרפתי אחרי הניצחון על מונפלייה.

"אני מאוד מרוצה כאן, תמיד הייתי. האוהדים והמועדון עזרו לי מאז ומעולם ורק על זה אהיה אסיר תודה לנצח, אבל אני רוצה לחשוב על מה אני רוצה לעשות בשנים הקרובות ואיפה אני רוצה להיות. על זה אני חושב", הודה אמבפה.

"אצטרך להחליט בקרוב, אבל אני עדיין חושב על זה. אם הייתה לי תשובה הייתי נותן אותה. אני לא רוצה לחתום על חוזה ארוך טווח ושנה לאחר מכן להחליט שאני רוצה לעזוב. אם אני חותם זה בשביל להישאר מספיק זמן כדי לעמוד בהחלטה הזו".

ומה אתם חושבים? הצביעו בסקר>>>