הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אביו של מרקיניוס הוכה", "תכשיטים נגנבו מדי מריה"

פרטים חדשים התגלו על הפרשה לאחר ההפסד של פ.ס.ז' לנאנט (2:1). בית הוריו של הבלם נשדד והאב ספג מכות קשות. הארגנטינאי נאלץ לצאת בדקה ה-62 בעקבות האירוע בביתו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.03.21 - 11:35
תחילת כתבה

פ.ס.ז' הפסידה בצורה מפתיעה ביותר אמש (ראשון) לנאנט מתחתית הליגה הצרפתית, אבל האירוע החריג יותר שקשור לאלופה המכהנת קרה מחוץ למגרש, והשפיע על ההתמודדות עצמה. על פי דיווחים בצרפת, ביתו של אנחל די מריה נשדד במהלך המשחק, והשחקן עודכן על כך לאחר שהוחלף בדקה ה-62 באופן יזום.

במהלך ההתמודדות נצפה המנהל המקצועי לאונרדו משוחח בטלפון דקות ארוכות, ולאחר מכן הוא ירד לספסל ופנה למאמן הקבוצה מאוריסיו פוצ'טינו בדרישה להחליף את הארגנטיני. המאמן עשה זאת, ליווה את השחקן לחדר ההלבשה ואז חזר לספסל.

משפחתו של די מריה, האישה ושתי בנותיו, היו בבית בזמן השוד והפריצה. "בני משפחתו נכלאו ונשדדו בזמן המקרה המדובר", כך תואר ב-RMC. כמו כן, בתקשורת הוסיפו כי השוד היה "אלים ביותר". ולפי הפרטים האחרונים, תכשיטים בשווי 500 אלף יורו נגנבו מביתו.

בנוסף, בהמשך דווח כי גם ביתם של הוריו של מרקיניוס נשדד, כאשר אביו של השחקן הוכה על ידי העבריינים. בלם פ.ס.ז' נשאר על המגרש כל 90 הדקות, בניגוד לדי מריה. לפי התיאור בפריזיאן, מרקוס, אביו של מרקיניוס, יצא לגינה להאכיל את הכלבים ולפתע שני אנשים נכנסו לביתו, היכו אותו בפניו, בחזה ובצלעות. האב נאלץ יחד עם שתי בנותיו לנעול את עצמו באחד החדרים עד יעבור זעם. בסך הכל נגנבו מביתם כ-2,000 יורו.

זו לא הפעם הראשונה ולא השנייה ששחקן של פ.ס.ז' סובל מפריצה לביתו בזמן משחק. ב-18 החודשים האחרונים זה קרה גם לסרחיו ריקו, טיאגו סילבה, אריק מקסים שופו מוטינג ולא מעטים אחרים.

מאוריסיו פוצ'טינו נשאל לגבי החילוף והקשר שלו להפסד של הקבוצה, וענה: "יש לפעמים סיטואציות שקורות מחוץ למגרש הכדורגל, וזה יכול להסביר את המחצית השנייה שלנו. זה לא תירוץ, אבל זה באמת הוריד לנו את האנרגיות. בהפסקה דיברנו על דברים שלא היו קשורים לכדורגל".