הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

22:00: ליון - פ.ס.ז'. ניימאר על הספסל?

הברזילאי שב לסגל. פוצ'טינו מתלבט בין דרקסלר לקן בהתקפה. אוואר בחוץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.03.21 - 12:40

חודש וחצי היא חיכתה לו ופאריס סן ז'רמן תקבל את ניימאר בדיוק בזמן. הכוכב הברזילאי התאושש לחלוטין מהפציעה ממנה סבל ויעמוד לרשותו של מאוריסיו פוצ'טינו במשחק הגורלי הערב (ראשון) מול ליון, שעשוי להשפיע על זהות האלופה. בצד השני, ליון תחסר את כוכבה הגדול, חוסם אוואר, שיחמיץ את ההתמודדות עקב פציעת שריר.

"זהו אושר גדול שאנחנו יכולים לסמוך עליו שוב וצעד גדול עבורו ועבור הקבוצה", טען פוצ'טינו. "עם זאת, נרצה להפעיל שיקול דעת. עברו חמישה-שישה שבועות מאז הפעם האחרונה ששיחק ויהיה קשה לראות שיפתח בהרכב".

"אפילו שהוא היה בחוץ למספר חודשים, הוא כמעט תמיד הכי טוב באימונים", העיד מרקו וראטי על כושרו של ניימאר והוסיף: "הוא שחקן מדהים טכנית והוא לא איבד שום דבר מזה במהלך הפציעה".

החזרה של ניימאר למגרשים מגיעה בסמוך לדיווח שיאריך את חוזהו בפ.ס.ז' עד 2026, במה שייתן לה עוד זריקת עידוד חשובה לקראת המשך העונה והקיץ הקרוב. לאלופת צרפת יש כעת לו"ז קשוח במיוחד שכולל כמובן את ההתמודדות עם שתי היריבות שלה לאליפות - ליון וליל - ומיד לאחר מכן המשחק הראשון מול באיירן מינכן בליגת האלופות.

מאורו איקרדי יחסר בשורות פאריס, כאשר יוליאן דרקסלר או מויסה קין, תהיה התלבטות של מאורסיו פוצ'טינו. אחד מהם יחבור לאנחל די מאריה וקיליאן אמבפה בהתקפה. בצד השני, טוקו אקמבי, ממפיס דפאי וטינו קדאוורה ימשיכו לאייש את החוד של רודי גארסיה. אגב, פאריס, שזקוקה לניצחון, עשתה את זה רק פעמיים בשבעת הביקורים האחרונים שלה בגרופאמה סטאדיום.

כמובן שלא נקדים את המאוחר ונתרכז ראשית בהתמודדות מול ליון. פ.ס.ז' תגיע למשחק הזה מהמקום השני, עם אותו מספר נקודות כמו של יריבתה ושלוש פחות מליל שרצה בצמרת. ניצחון של אלופת צרפת יקפיץ אותה למקום הראשון תודות להפרש שערים עדיף, אבל זאת בתנאי שהמוליכה תפסיד בבית לנים. דבר מאוד לא סביר.