הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הפך לבולט": צפו באמבפה מגיע לשער ה-100

כוכב פ.ס.ז' סיפק ספרינט יוצא דופן כדי להגיע לציון הדרך

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.03.21 - 12:59

קיליאן אמבפה כבר חלק מהטופ העולמי במשך מספר שנים ובגיל 22 הוא גם הגיע לציון דרך שרבים רק חולמים עליו במהלך הקריירה שלהם - כיבוש 100 שערים. כוכב פאריס סן ז'רמן חגג צמד ב-2:4 על ליון, רשם פרק נוסף במסע המדהים שלו ועל הדרך החזיר את קבוצתו למקום הראשון בליגה הצרפתית.

את שערו ה-100 אמבפה הבקיע בסטייל ותוך שהוא שוב מאתגר בהצלחה את יכולותיו. הכוכב הצרפתי פצח בספרינט מטורף בהתקפה מתפרצת ממרכז המגרש עד לרחבה בשש שניות וסיים בקלות מול אנתוני לופס. "אמבפה הפך ליוסיין בולט", נכתב על הריצה שלו.

ומה היה לאמבפה להגיד? "זה היה יום טוב להבקיע בו את השער ה-100 שלי. רציתי להבקיע אותו כבר במשחק הקודם, אבל לא עשיתי זאת. זה עוד צעד בקריירה שלי וצעד נוסף בהיסטוריה. אלה דברים שנשארים איתך, הדרך ממשיכה והיא רק נפתחה עדיין יש לי שנים רבות על מנת להפוך את המשחק שלי למושלם ולהשתפר והדברים יכולים רק להיות טובים יותר".

גם לאונרדו פרגן: "פשוט מדהים לצפות בהופעות האחרונות של אמבפה וכמות השערים שלו. להגיע ל-100 שערים בגיל 22 זה בלתי נתפס". כשנשאל על עתידו של הכוכב במועדון טען: "זה לא הזמן לדבר על החוזה שלו. אנחנו עוד נגיע לרגע בו כל מה שמדאיג אותו בנוגע להמשך יהיה ברור יותר".