וראטי חיובי לקורונה, יחמיץ את באיירן

קשר פ.ס.ז' בספק גם לגומלין? וגם: מצבת הפצועים לקראת ליל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.04.21 - 19:58
תחילת כתבה

בהגרלת רבע גמר ליגת האלופות קיבלנו את אחד המשחקים המרתקים שהיינו יכולים לבקש: שחזור הגמר של העונה שעברה בין פ.ס.ז' לבאיירן מינכן. אולם, לפי המצב הנוכחי, נראה שהוא לא יהיה הכי מלהיב כפי שכולנו מצפים, שכן אחרי הפציעה של רוברט לבנדובסקי בפגרת הנבחרות, היום (שישי) הצרפתים הודיעו כי מרקו וראטי נמצא חיובי לקורונה.

זו הפעם השנייה תוך שלושה חודשים שהקשר מאומת עם הנגיף, והוא יחמיץ את ההתמודדות הראשונה בצ'מפיונס ליג ביום רביעי הקרוב בוודאות, וכרגע הוא גם בספק לגומלין שייערך שבוע לאחר מכן. חוץ ממנו, ישנם עוד שלושה שחקנים שבספק למשחק הראשון, והם גם לא יקחו חלק מחר במשחק העונה של הליגה הצרפתית בין פ.ס.ז' לליל. מדובר בדנילו, מאורו איקרדי ולווין קורזאווה הפצועים.

בינתיים, בקבוצה מתכוננים למפגש הקריטי בליגה בין שתי הקבוצות שמוליכות את הטבלה עם אותה כמות נקודות. ניצחון של האלופה ירחיק אותה מהסגנית הנוכחית ויקרב לעבר ההגנה על התואר, אחרי שבחלק נכבד מהמחזורים היא הייתה בפיגור.

"הייתה הכנה טובה עם השחקנים שנשארו פה ולא עזבו לנבחרות", אמר מאוריסיו פוצ'טינו. "הם עבדו מאוד טוב. יהיה משחק קשה במיוחד מול קבוצה חזקה, וזה משחק חשוב לכל אחד מהצדדים". על ההכנות של ניימאר לקראת המשחק השני שלו מאז שחזר מהפציעה: "הפגרה עשתה לו טוב, הוא הצליח להתאמן ברמה גבוהה למשך שבועיים והראה את הרצון שלו לשוב למגרשים".