הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בצרפת נחשף: פרטים חדשים על עתיד אמבפה

נוטה להישאר בפ.ס.ז', אבל מביט לצדדים. הדיווח המלא בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.04.21 - 12:41

בימים שבהם פאריס סן ז'רמן מנסה לחזק את מעמדה בתודעה העולמית, עתידם של שני הכוכבים הגדולים שלה, קיליאן אמבפה וניימאר, ממשיך להיות לוט בערפל. בתוך כך, ב"ל'אקיפ", כלי התקשורת המוביל בצרפת, פרסמו היום (חמישי) פרטים חדשים בדבר אחת הסאגות המדוברות.

על פי העדכון הטרי, קיליאן אמבפה נוטה כעת להישאר בפאריס סן ז'רמן. ב"ל'אקיפ" נטען כי הכוכב בן ה-22 מרגיש כי לאור המצב הכלכלי הנוכחי בעולם, לא בהכרח יהיה קל למצוא מועדון שיסכים לשלם את דמי העברה לפ.ס.ז' וכן לספק עבורו משכורת דומה לזו שהוא מרוויח בבירת צרפת.

יחד עם זאת, דווח כי הכוכב אכן מעוניין לשחק יום אחד במועדון גדול מחוץ לצרפת, ויודע שחוזה ארוך עלול למנוע זאת. פאריס סן ז'רמן מצידה רוצה להשאיר אותו אצלה עד למונדיאל בקטאר (ייערך בחודשים נובמבר ודצמבר 2022), ולכן עלתה האפשרות שיאריך חוזה עד 2024, זאת כדי שלא יווצר מצב שפאריס תאבד אותו בהעברה חופשית בקיץ 2023.

מבולבלים? הנה סיכום פשוט יותר לדברים שפורסמו בצרפת: קיליאן אמבפה מעוניין להישאר בפ.ס.ז', אבל לעונה אחת נוספת בלבד; פ.ס.ז' רוצה שיהיה אצלה גם במהלך מונדיאל 2022, אבל גם חוששת לאבד אותו ללא תמורה. מה יהיה הסוף, אתם שואלים? ובכן, נראה כי הסאגה הזו תמשיך ללוות אותנו עוד זמן מה.