הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוראל גרינפלד ינהל את הסופרקאפ הצרפתי

14 אלף כרטיסים הוצאו למכירה למשחק שיתקיים בבלומפילד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.05.21 - 09:43

אוראל גרינפלד צפוי להיות עסוק במיוחד בקיץ הקרוב, ובאוגוסט הקרוב הוא צפוי לשפוט בעוד משחק יוקרתי. זאת לאחר שההתאחדות הצרפתית ביקשה שהשופט הישראלי הבינלאומי ינהל בבלומפילד את הסופרקאפ הצרפתי. מי שילווה את גרינפלד באוגוסט הוא הצוות הקבוע שאיתו הוא יוצא לשפוט משחקים באירופה: הקוונים רועי חסן ועידן ירקוני, ושופט הווידאו רועי ריינשרייבר.

מדובר בקרב על התואר הראשון של העונה בצרפת, שיפגיש בין האלופה למחזיקת הגביע. שלושה מחזורים לסיום העונה, ליל מוליכה את הליגה עם 76 נקודות, נקודה מעל פאריס סן ז'רמן. האלופה המכהנת נמצאת גם בתמונה לזכות בגביע הצרפתי, כשתפגוש בחצי הגמר בשבוע הבא את מונפלייה, כשבחצי הגמר השני רומילי ואלייר מהליגה הרביעית תשחק נגד מונאקו.

במקביל, נפתחה המכירה לכ- 14,000 כרטיסים נוספים, שיימכרו לקהל הישראלי. אתמול נחתה לביקור מקדים משלחת מנהלת הליגה הצרפתית לקראת המשחק שייערך ב-1 באוגוסט.

כזכור, רק בשבוע שעבר גרינפלד שימש כשופט רביעי בחצי גמר ליגת האלופות בין ריאל מדריד לצ'לסי, ובקיץ הקרוב הוא צפוי לעשות היסטוריה לאחר שאופ"א הכריזה שינהל משחקים ביורו הקרוב, ובנוסף הוא שובץ גם לטורניר הכדורגל במשחקים האולימפיים בטוקיו.