רשמי: ניימאר האריך את חוזהו בפ.ס.ז' עד 2025

אחרי שלל דיווחים, הגיעה ההודעה של הצרפתים: הכוכב הברזילאי ישתכר כ-30 מיליון יורו בעונה לצד בונוסים שמנים במיוחד וירד מסדר היום בברצלונה. ליאו מסי יצטרף אליו בקיץ?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.05.21 - 15:31

תגיות: ניימארפ.ס.ז'

תחילת כתבה

ניימאר לא הולך לשום מקום. אחרי שלל דיווחים על הישארותו בפ.ס.ז', הגיעה ההודעה הרשמית: הכוכב הברזילאי חתם היום (שבת) באופן סופי על הארכת החוזה ויישאר בבירת צרפת עד 2025.

מוקדם יותר, אחרי הפרסום ב"ל'אקיפ", גם העיתונאי האיטלקי הבכיר, פבריציו רומאנו, פרסם שהברזילאי חתם על החוזה החדש וההודעה כל כך צפויה להתפרסם בקרוב. המשמעות: ניימאר, שקושר לאחרונה עם חזרה אפשרית לברצלונה, לא הולך לשום מקום.

על פי מה שמספרים בצרפת, החתימה הגיעה מאחר ואף קבוצה לא הייתה יכולה להרשות לעצמה את שכרו של ניימאר בעקבות מגפת הקורונה. הוא יישאר בפארק דה פראנס עד 2025 וירוויח כ-30 מיליון יורו לעונה לפני בונוסים, כשהוא צפוי לקבל בונוס שמן במיוחד אם הקבוצה תזכה בליגת האליפות. למעשה, ניימאר ירוויח 62 יורו בכל דקה אחרי מיסים בחוזהו החדש.

"תענוג גדול להאריך את ההרפתקה בפ.ס.ז'", אמר ניימאר במעמד החתימה. "אני שמח מאוד בפאריס, זו גאווה אמיתית להיות חלק מהקבוצה הזו, לעבוד עם השחקנים האלה, המאמן הזה ולהיות חלק מההיסטוריה של המועדון. אלה דברים שגורמים לי להאמין עוד יותר בפרוייקט הזה, כאן גדלתי כאדם, כאדם ושחקן. אני שמח מאוד להאריך את החוזה ומקווה לזכות כאן בגביעים רבים נוספים".

נאסר אל-חלאיפי, נשיא הקבוצה, הוסיף: "מרכז הכובד של הפרוייקט השאפתני שלנו טמון בלב, בכישרון ובמעורבות של השחקנים שלנו. אני גאה לראות את ניימאר מאשר את מחוייבותו לטווח ארוך במשפחת פ.ס.ז', שאת אוהדיה הוא ימשיך לשמח. אנו שמחים לראות אותו ממשיך להיות חלק מהפרוייקט שלנו לשנים רבות".

כזכור, ניימאר (29) הגיע לפ.ס.ז' ב-2017 מברצלונה תמורת 222 מיליון יורו. הברזילאי מצא את הרשת 85 פעמים וסיפק 51 בישולים ב-112 הופעות בכל המפעלים מאז הגיע למועדון. למרות שלוש אליפויות צרפת, שני גביעים ותארים מקומיים נוספים, ניימאר לא הצליח להוביל את חבריו לזכייה בתואר היוקרתי ביותר - ליגת האלופות.

מאז שנחת בבירת צרפת, ניימאר קושר כמעט בכל קיץ כמועמד לנחות שוב בקטלוניה, ואף לאחרונה נטען שהשיחות על חוזהו החדש נעצרו בשל האפשרות שיתאחד עם ליאו מסי מחדש בברצלונה, דבר שירד מהפרק לפחות בשנים הקרובות.

אחרי שאחד מהם כבר קיבל מענה, נראה ששני סימני שאלה גדולים ימשיכו ללוות את פאריס סן ז'רמן בקיץ הקרוב. האם היא תצליח לחדש גם את חוזהו של קיליאן אמבפה, שיסתיים גם הוא ב-2022? ואם תצליח להנחית אצלה את מסי שעדיין לא סיכם על חוזה חדש בברצלונה?