ניימאר: "תקיפה מינית? מדובר בשקרים"

הברזילאי בהתקפה נגד נייקי: "לא נתנו לי צ'אנס להתגונן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.05.21 - 11:37
תחילת כתבה

התגובה של ניימאר לא איחרה לבוא: אתמול (שישי), חשף ה"וול סטריט ג'ורנל" האמריקני כי עזיבתו של הסופרסטאר הברזילאי את חברת "נייק" הגיעה בשל חשד לתקיפה מינית שלו כלפי עובדת של החברה. לאחר מכן, הברזילאי בחר להגיב בהתקפה שאינה משתמעת לשתי פנים: "הטענה כאילו לא שיתפתי פעולה עם החקירה היא שקר", טען בפוסט ארוך שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו, "נייקי לא נתנה לי הזדמנות להגן על שמי הטוב".

"מעולם לא הכרתי את המתלוננת, לא היתה לי איתה שום מערכת יחסים. לא נתנו לי הזדמנות אפילו לדבר, להבין מה הסיבות לכאב שנגרם. העובדת לא זכתה להגנה, ואני לא זכיתי להגנה". בהמשך, טען גם על המשך שיתוף הפעולה: "ב-2017, אחרי התלונה, נסעתי לארצות הברית לקמפיין פרסום נוסף, עם אותם אנשים. הם לא אמרו לי כלום, דבר לא השתנה! גם ב-2018 וב-2019, היו אינספור פגישות, שום דבר לא נאמר לי. עניין כל כך רציני ולא עשו כלום? מי האחראי באמת?"

"צחוק הגורל", סיכם ניימאר, "הוא שאמשיך ללבוש על החזה שלי את המותג שבגד בי. אלה החיים" - ניימאר, כמובן, התייחס לנבחרת ברזיל, אותה הוא ייצג בטורניר הקופה אמריקה בקיץ הקרוב; הנבחרת שעדיין מיוצגת ע"י נייקי, למרות שניימאר כבר עבר לייצג את חברת "פומה" בשנה האחרונה.

כזכור, בהודעה שיצאה מחברת "נייקי" לרשת CBS נאמר: "נייקי הוטרדה קשות מהטענות של עובדת שלה כלפי ניימאר. היינו מוכנים לחקור את המקרה, אך החלטנו לכבד את רצונה לשמור על פרטיות ולהימנע מחקירה פומבית. ב-2019, כאשר העובדת הסכימה לכך, חקרנו את הנושא עצמאית, ולא הצלחנו למצוא איזשהן הוכחות, אך החלטנו לסיים את שיתוף הפעולה מאחר וניימאר לא היה מוכן לשתף פעולה ולהקשיב להאשמות".