"אמבפה יישאר בפ.ס.ז'. לא נמכור אותו"

אל ח'לאיפי משוכנע: "מי יכולות להתמודד איתנו עליו?"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.06.21 - 22:36
תחילת כתבה

קיליאן אמבפה הוא כבר עכשיו אחד השחקנים הטובים בעולם ואין ספק שכל קבוצה הייתה מוכנה לשים עליו את ידה. למרות שהכוכב עצמו טרם החליט כיצד ייראה עתידו, בעלי פאריס סן ז'רמן, נאסר אל ח'לאיפי דווקא מאוד משוכנע לאן מועדות פניו.

"זה מאוד ברור - אמבפה יישאר בפ.ס.ז'. לא נמכור אותו לעולם והוא לעולם לא יעזוב בחינם", הכריז אל ח'לאיפי בראיון ל"ל'אקיפ" ודיווח בנוגע למו"מ על חוזה חדש. "כל מה שאני יכול להגיד זה שהדברים הולכים טוב ואני מקווה שנוכל להגיע לעמק השווה. הוא בפאריס, הוא במדינה שלו, המשימה שלו היא לא רק להיות שחקן כדורגל אלא גם לקדם את הליגה הצרפתית, המדינה והעיר שלו".

"הוא אחד השחקנים הטובים בעולם כיום והוא יזכה בכדור הזהב בשנים הקרובות. אני משוכנע בכך ב-100 אחוז. יש לו כל דבר שהוא צריך בשביל להישאר כאן, לאן הוא עוד יכול ללכת? אילו קבוצות יכולות להתחרות בפאריס מבחינת השאיפות והפרויקט שהן מציעות?".

על ניימאר אמר הבעלים: "לא היה קשה להגיע להסכם מסוים עם ניימאר. אם זה לקח זמן רב, זה רק בגלל מצב התחלואה פה. מעולם לא היו לי ספקות, למרות שברצלונה ניסתה להביא אותו אליה עד הרגע האחרון. מן הסתם שאנחנו סירבנו. יכול להיות שיש להם בעיות כלכליות, אבל זה לא עניינינו. ניימאר מאמין בפרויקט שלנו. הוא אוהב את המועדון, את העיר, את האוהדים. הוא רוצה להישאר ולזכות בעוד תארים".