הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו בשריקות הבוז לאשרף חכימי בבלומפילד

האוהדים הישראלים הגיבו בזעם למגן, שתמך בפלסטינים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.08.21 - 21:15

אירוע חריג במהלך משחק הסופר קאפ הצרפתי, שנערך בשעה זו באצטדיון בלומפילד: אשרף חכימי, שחקנה של פאריס סן ז'רמן שפתח בהרכב מול ליל, סופג שריקות בוז נמרצות מהקהל הישראלי, שמילא את היציעים. לא ברורה באופן מפורש הסיבה לשריקות הבוז, אך סביר מאוד להניח כי יש קשר לתמיכתו של חכימי בפלסטינים, במהלך מבצע 'שומר החומות' בחודש מאי האחרון.

כזכור, במהלך ההסלמה הבטחונית לפני פחות מחודשיים, חכימי היה שותף לקמפיין שכלל לא מעט שחקני כדורגל סביב העולם, שתמכו בפלסטינים ברשתות החברתיות. הדבר יצר לא מעט אנטגוניזם בקרב הקהל הישראלי, שהגיב במשחק - אליו הופיע, לאחר שחתם בשורות פ.ס.ז' בקיץ האחרון.


כזכור, חכימי הצטרף לסגנית אלופת צרפת, לאחר שעבר מריאל מדריד תמורת סכום מדווח של 60 מיליון יורו. המגן, בסך הכל בן 22, נחשב לאחד האיכותיים והיה אחד משחקני המפתח של אינטר, שדהרה לאליפות בסריה א' בעונה שעברה. כמו כן, בעבר הספיק לשחק גם בבורוסיה דורטמונד הגרמנית.

חכימי הוא חלק ממסע הרכש הלא קטן שערכה פ.ס.ז' העונה, הכולל גם את ג'ורג'יניו ויינאלדום, ג'אנלואיג'י דונארומה וסרחיו ראמוס - במטרה להחזיר לעצמה את האליפות, ולהגיע שלב אחד רחוק יותר בליגת האלופות, אחרי שבעונה שעברה היא הודחה בחצי הגמר.