הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ליונל מסי הוצג בפריז: "ההגעה הייתה יוצאת דופן"

כמעט 50,000 צופים מילאו את היציעים של הפארק דה פראנס כדי לראות את הפרעוש, שלא נרשם בסגל למשחק מול שטרסבורג. לצד הארגנטיני, גם שאר שחקני הרכש הוצגו. ראמוס: "יום מיוחד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.08.21 - 20:30
תחילת כתבה

זה אולי נשמע כמו חלום, אבל זו המציאות: ליונל מסי, הרכש הנוצץ במיוחד של פ.ס.ז', הוצג הערב (שבת) בפארק דה פראנס לעיני כ-47,000 אלף צופים נרגשים במשחק הביתי הראשון של סגנית האלופה בליגה הצרפתית, מול שטרסבורג.

ואין דרך טובה יותר לחגוג את הגעתו של מסי, מאשר להחזיר את הקהל ליציעים. לראשונה מזה 17 חודשים, יציעי הפארק דה פראנס היו מלאים וההתרגשות בשיאה. למעשה, היא כל כך בשיאה עד שכרטיסים מסוימים למשחק, שעל פניו לא אמור לרגש במיוחד את אוהדי פ.ס.ז', נמכרו ביותר מ-2,000 יורו.

אז מה היה בתכנית? ובכן, לא מעט. תחילה, פ.ס.ז' הציגה את שלל הרכישות שלה הקיץ. היא התחילה באשרף חכימי, ג'ורג'יניו ווינאלדום וג'יאנלואיג'י דונארומה. לאחר מכן היא עברה לסרחיו ראמוס וסיימה עם הדובדבן - ליאו מסי. במקביל, האולטראס של פ.ס.ז' תכנן קבלת פנים בהתאם להגעתו של השחקן הטוב בעולם.

ברגע ההצגה, מסי אמר במיקרופון לכל הקהל: "היה שבוע מאוד מיוחד עבורי, ההגעה לפריז הייתה יוצאת דופן. אני מאושר ונרגש. זה פרק חדש עם הרבה רצון והלוואי שכולנו נוכל ליהנות מהשנה הזאת, ושתהיה גדולה עבורנו".

לפניו, גם סרחיו ראמוס דיבר: "זה יום מיוחד עבורי, יש לנו פרויקט ענק וקבוצה ענקית כדי לזכות והכל ונעשה הכל כדי לעשות עונה טובה כדי לזכות בכל תואר אפשרי ולתת לקהל ליהנות מכדורגל יפה".

צפו בהצגת כוכבי הרכש החדשים ->