הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"סרב להצעת עתק": החוזה שהוצע לאמבפה נחשף

כוכב פ.ס.ז' ממשיך להתלבט ויודיע מחר על עתידו. הכל בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.08.21 - 19:30

ליאו מסי וניימאר ישבו ביציע, סרחיו ראמוס עדיין לא כשיר ואם לא די בכך פ.ס.ז' נאלצה להתמודד עם רשימה ארוכה של נעדרים במשחק מול שטרסבורג - אבל כשיש לך את קיליאן אמבפה על כר הדשא, כנראה שלא צריך יותר. הכוכב הצרפתי התעלם באלגנטיות משריקות הבוז שספג מאוהדי פריז, כבש פעם אחת, בישל פעמיים ב-2:4 על שטרסבורג, ולפתע, השריקות הפכו למחיאות כפיים.

"יש לחץ על אמבפה להאריך את החוזה שמסתיים בעוד עונה, אך הוא עדיין תוהה לגבי עתידו", הבהירו בל'אקיפ בסיום המשחק. "ברור שזה מעצבן כמה מהאוהדים, שאף שרקו לו בוז לפני המשחק מול שטרסבורג, אבל זה לא הפריע לו". בכל אופן, בתקשורת הצרפתית דווח כי הכוכב יודיע על עתידו באופן רשמי כבר מחר.

בהמשך היום שפכו עוד כמה פרטים מסקרנים על הסאגה - במארקה נכתב כי אמבפה סרב להצעת עתק להארכת חוזהו רק לפני שבועיים. ראשי המועדון רצו להפוך אותו למשתכר השני בטיבו (לצד ניימאר) עם שכר של 36 מיליון יורו לעונה בחוזה שיסתיים ב-2027, אולם הכוכב כידוע סירב בנימוס והבהיר כי הוא לא רוצה לחדש את החוזה.

מאוריסיו פוצ'טינו, מאמנו של אמבפה, התייחס גם הוא להופעה הנהדרת של הכוכב, שאף זיכתה אותו בתואר השחקן המצטיין ובציון 8 או 8.5 מהתקשורת המקומית. "אמבפה ממוקד במה שהוא צריך לעשות, הוא שיחק טוב מאוד", אמר הארגנטיני. "אני מאוד שמח עם ההופעה שלו, הוא חייב להמשיך בדרך הזאת. שריקות הבוז? לא שמעתי אותם. הקהל? הכדורגל שונה עם אוהדים ביציעים, זה מעולה, תמיד נחמד לראות אותם".

פוצ'טינו התייחס גם למשחק עצמו: "אני חושב שהייתה לנו מחצית ראשונה מפוארת, השחקנים היו מבריקים. תחילת המחצית השנייה הייתה מורכבת יותר עבורם, אבל צריך לכבד את היריבה ולא עשינו את זה במשך דקות ארוכות. אני עדיין שמח מההופעה, יש לנו שש נקודות וזה טוב. עם כל מה שקרה השבוע במועדון היה קשה להישאר מרוכזים במשחק. עונה מצוינת בפתח? יש קבוצה טובה, אבל ניקח את זה צעד אחרי צעד. זה אתגר עצום לעמוד בכל זה". 

פבלו סרביה הוסיף: "חשוב לנו מאוד להמשיך ולנצח. אנחנו צריכים להשתפר בהגנה, אבל הצלחנו להשיג את הנקודות וזה מה שחשוב. התחרות? יש הרבה שחקנים טובים, יהיה למאמן קשה להחליט מי ה-11 שישחקו".

בצד השני, הרוחות בשטרסבורג היו סוערות במיוחד. "זה מתסכל ולא מובן", אמר מאמן הקבוצה, ג'וליאן סטפן, על השער הראשון. "יש לנו כלים שמאפשרים לבדוק זאת, זה שינה את המשחק שלנו, שינה יותר מדי דברים. זו החלטה מסוייטת, היה אופסייד, החלטה נמהרת מדי. זה היה נראה לי מאוד ברור שהיה נבדל, היו לזה השלכות. גם את האדום לא הצלחתי להבין. אנחנו יכולים להיות גאים במה שעשינו במחצית השנייה".