הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פ.ס.ז' תתקשה ללכת עד הסוף": הנרי מטיל ספק

למרות החתמת מסי, כוכב העבר סקפטי לגבי הפרויקט הנוצץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.08.21 - 10:50
תחילת כתבה

תיירי הנרי וליאו מסי רשמו שלוש שנים נהדרות יחד בברצלונה, אך למרות שזכה לראות מקרוב את הכישרון של הפרעוש והיחסים הטובים בין השניים, כוכב העבר מטיל ספק ביכולת של קבוצתו החדשה ללכת עד הסוף. על אף הקאדר ההתקפי המופלא של פריז סן ז'רמן, יש לה נקודות תורפה בחלק האחורי וזה עשוי לפגוע בה במשחקים החשובים, כך סבור הנרי שחוגג היום (שלישי) 44 קיצים.

"איזון הוא הדבר החשוב ביותר בקבוצה", הבהיר הצרפתי בראיון ל'אמזון'. "אנחנו תמיד מדברים על שחקני התקפה נהדרים שהולכים קדימה, אבל קבוצות חייבות על איזון בכל חלקי המגרש. אנשים שוכחים שבאותה תקופה ששיחקתי בברצלונה כמעט ולא ספגנו שערים".

"לאורך ההיסטוריה, קבוצות שלא סופגות יותר מדי שערים נמצאות בתמונת האליפות וגם מצליחות בליגת האלופות", הוסיף הנרי. "כשיש לך שחקנים על אנושיים הכל קל יותר לך, אבל פ.ס.ז' סופגת יותר מדי שערים כרגע ולטעמי יהיה לה קשה ללכת עד הסוף באופן הזה. זה נכון שחסרים לה מספר שחקנים כרגע, אך היא תצטרך למצוא את האיזון כשכולם יהיו זמינים".

כזכור, הנרי ומסי הובילו את בארסה יחד לאליפות אירופה השלישית בתולדותיה בעונת 2008/09, ואף קטפו יחד שישה תארים קבוצתיים בשנה קלנדרית. שחקן ההתקפה הצרפתי גם רשם 121 הופעות במדי הבלאוגרנה, תרם 49 שערים והוסיף 27 בישולים.