הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הררה: "אם אני מלך השערים של פריז, זה רע"

הקשר על מסי, ניימאר ואמבפה: "כיף איתם, אבל לא מוסרים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.09.21 - 10:39

למרות קיץ עמס ברכש נוצץ, פריז סן ז'רמן לא פתחה ברגל ימין את העונה האירופית שלה עם 1:1 נגד קלאב ברוז' במחזור הפתיחה של שלב הבתים בליגת האלופות. אחד השחקנים הבולטים של השחקנים העונה, באופן מפתיע, הוא אנדר הררה, שכבש עד כה ארבע שערים ובישל עוד שניים, וסיפר בראיון בספרד על מצב הקבוצה.

הקשר הבאסקי נשאל על השלישייה הקדמית הנוצצת - MNM - שכוללת את ליאו מסי, ניימאר וקיליאן אמבפה: "אמרתי להם להתעורר, אבל זה ארוך מדי. אם אני מלך השערים של הקבוצה, זה יהיה רע. רואים שהם רוצים להנות אחד מהשני מאוד. אלה שמסביב נהנים מאוד, למרות שהם לא מוסרים לנו. למרות התיקו אנחנו אופטימיים, אני רואה את שלושתם מעורבים מאוד כשצריך לעבוד קשה. מה שמספר 1 בעולם עושה מעורר בך השראה".

הררה המשיך לספר על מסי: "בכדורגל יש כל מיני סוגים של מנהיגות. יש כאלה שמדברים ומעודדים, ויש את אלה שמשמשים דוגמה וליאו הוא אחד מהם. כשהגיע לפריז הוא היה הראשון שמגיע לחדר כושר. כשרואים שהטוב בעולם לא מקל ראש בכלום, הצעירים אומרים: 'אם הוא ככה, אנחנו צריכים ללכת בעקבותיו'. ההגעה שלו? במשך חודשיים-שלושה הארגנטינאים פה דיברו כל הזמן על הסיכוי שזה יקרה, אותי זה הפתיע מאוד. היה קשה לראות את מסי בחולצה אחרת, כמו את ראמוס".

וממי שהגיע, למי שהיה קרוב לעזוב את פ.ס.ז' בקיץ: "הייתה לי תחושה שיישאר, זה תמיד המסר שהעבירו לנו. שאלתי אותו על זה שבועיים לפני סגירת החלון, והוא אמר לי: 'אני פה, אני פה'. מה שהיה בתקשורת לא התכתב עם מה שקרה פה. מה שיקרה העונה יכול להשפיע על ההישארות שלו".

מי שעדיין לא ערך את ההופעה הרשמית הראשונה שלו בפ.ס.ז' הוא סרחיו ראמוס שהגיע מריאל מדריד, והררה אמר עליו: "הוא בטירוף לשחק. הוא ווינר ומנהיג ששיחק ב-99% משחקים שהיו לו בקריירה ואני לא רוצה להציק לו עם יותר מדי שאלות. אני רוצה מאוד לראות אותו איתנו. ברור שכשהוא יחזור זה לא יהיה רע".