הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"המשחק היפה מת": ניימאר יצא להגנת פאקטה

הקשר נענש לאחר דריבל וירטואוזי, הברזילאי פקפק. צפו בקטע

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.09.21 - 10:44
תחילת כתבה

לא פעם נטען כי הכדורגל "היפה", מהרחוב הברזילאי, בו משתמשים השחקנים בתרגילים מתוחכמים, מת. תרגילים שהיינו רגילים לראות בעיקר מרונאלדיניו ובתחילת דרכו גם מניימאר הולכים ונעלמים בכדורגל האירופי. אתמול (רביעי) גם קיבלנו דוגמא טובה מדוע השחקנים ממעטים להשתמש ב"טריקים" האלו, כאשר לוקאס פאקטה, שחקנה של ליון, קיבל כרטיס צהוב לאחר שניסה להקפיץ בצורה וירטואוזית מעל שחקן טרואה.

כשהתוצאה עמדה על 1:3 לטובת ליון, עמוק בתוך תוספת הזמן, קיבל הקשר הברזילאי את הכדור ליד כדור הקרן. הוא ניסה להקפיץ את הכדור, שפגע בשחקן היריבה ויצא החוצה. בשלב הזה, עצרה השופטת את המשחק והוציאה צהוב לשחקן, שהיה המום מההחלטה.

שחקן נוסף שלא האמין למראה הכרטיס הצהוב הוא אחד הכדורגלנים הטובים בעולם, ואולי המלהטט הגדול ביניהם, ניימאר. בפוסט ברשתות החברתיות הוא הגיב להחלטה הביזארית ויצא להגנתו של חברו לנבחרת: "זה עצוב מאוד, לקבל כרטיס צהוב בגלל כדרור. התרגיל הזה הוא שימושי, ללא קשר לדקה או למיקום שלו".

הכוכב הברזילאי המשיך והזכיר: "בשנה שעברה זה קרה גם לי! אני באמת לא מבין מה הסיבה. 'המשחק היפה' נגמר, תהנה מזה כל עוד אתה יכול או שתלחם על להחזיר את זה".