הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עדיף שיהיה צנוע": מאמן מץ זעם על אמבפה

צפו בתקריות: כוכב פ.ס.ז' לא החזיר כדור וחגג בהפגניות מול מץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.09.21 - 10:21

פריז סן ז'רמן אומנם ביצעה בקיץ החולף מסע רכש היסטורי, אך אתמול (רביעי), ללא ליאו מסי, היא הייתה צריכה עוד ניצחון בתוספת הזמן, בפעם השנייה בארבעה ימים. אחרי שמאורו איקרדי עשה זאת ביום ראשון מול ליון, הפעם היה זה תורו של אשרף חכימי לכבוש בתוספת הזמן כדי לקבוע 1:2 על מץ.

אך לצד מגן נבחרת מרוקו, מי שזכה לכותרות, במקרה הזה שליליות, הוא קיליאן אמבפה. החלוץ היה מעורב כשתי תקריות לקראת הסיום. הראשונה הייתה בדקה ה-83, אז שחקני מץ הוציאו כדור כדי שאחד מחבריהם יוכל לקבל טיפול. אמבפה שקיבל אותו בחזרה לא החזיר אותו לשחקני היריבה, אלא בעט מרחוק לשער וכמעט הפתיע את השוער אלכסנדר אוקידג'ה. השנייה הייתה אחרי שער הניצחון של חכימי, אז מספר 7 של פ.ס.ז'  חגג בהפגנתיות מול שוער מץ, שמצידו הגיב בעצבים.

מאמן מץ, פרדריק אנטונטי, התייחס לתקרית בין הכוכב לשוער שלו, שאחריה הוא גם הורחק באדום: "לא מעניין אותי מה קרה, צריך לשלוט בעצבים שלך. אבל עדיף עבור אמבפה שיתנהג אחרת אם הוא רוצה שיאהבו אותו. אני אוהב את השחקן הזה, הוא מאוד מאוד חזק, אבל זה ישתלם לו אם הוא יתנהג אחרת ויהיה קצת יותר צנוע".

אנטונטי התלונן גם על השופט ז'רמי פיניאר, שלטענתו נתן קצת יותר יותר מדי כבוד לשחקני פ.ס.ז': "פריז קבוצה טובה מאוד לליגה שלנו, אבל אני לא פה כדי לבקש סלפי עם ניימאר, מסי או אמבפה. הם שחקנים מצוינים, אני מכבד אותם וכשהם משחקים בליגת האלופות אני בעדם, אבל כשאני משחק נגדם בליגה אני את לנצח אותם".