הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מסי יותר מדי ביישן בליגה הצרפתית"

פ.ס.ז' הפסידה לראשונה. וגם: הבצורת המדאיגה של אמבפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.10.21 - 16:44

הריצה הנהדרת של פ.ס.ז' נעצרה. הקבוצה של מאוריסיו פוצ'טינו הפסידה היום (ראשון) 2:0 לראן ברוזאן פארק וכבר לא מושלמת בליגה הצרפתית. המוליכה הציגה יכולת פושרת, במיוחד במחצית השניה, כאשר שוב ליאו מסי, קיליאן אמבפה וניימאר לא מצליחים לבוא לידי ביטוי ולממש את הפוטנציאל המפחיד שלהם.

אמבפה אומנם כבש שער, שנפסל בנבדל, אבל לא היה במיטבו, או יותר נכון במלוא החדות שלו. נתון מדהים מדבר על כך שלחלוץ נבחרת צרפת היה זה משחק שישי רצוף ללא שער בכל המסגרות. זו הפעם הראשונה שזה קורה לו בפ.ס.ז'.

אגב, פ.ס.ז' רשמה 13 איומים על השער של ראן, אך אף אחד מהם לא הגיע למסגרת. מסי, שהיה מהשחקנים היותר פעילים במחצית הראשונה, פגע בקורה בפעם השלישית שלו בליגה, אבל אחרי שלושה משחקים עדיין לא כבש בליג1.

הביקורת לא איחרה כמובן להגיע. "צריך להיות מודאגים מהמצב של ניימאר, אין לו בכלל האצה. מסי קצת יותר מדי ביישן בליגה הצרפתית. רק אמבפה ממשיך לאיים על השער", כתב נאביל ג'ליט, אחד הכתבים הבכירים בצרפת.

מאמן פ.ס.ז', מאוריסיו פוצ'טינו, סיכם: "הרגשה די עצובה כי שיחקה טוב מאוד ב-25-30 הדקות הראשונות. הבעיה היא שלא כבשנו. ספגנו לפני ההפסקה וזה היה קשה מאוד עבור הקבוצה. אנחנו חייבים להמשיך להיות חיוביים ולעבוד קשה. יש לנו עכשיו שבועיים של אפשרות לרענן את הסוללות".

בלם פריז, מרקיניוס, סיכם: "היו לנו מספיק הזדמנויות להבקיע. לא היינו מספיק יעלים. ברור לי שההיסטוריה של המשחק היתה נכתבת אחרת אם היינו יותר מדויקים מול השער".