הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ההתבטאויות על אמבפה? ריאל חייבת להיענש"

לאונרדו על עתיד הכוכב, מצבה של פ.ס.ז' ואיך מסי הצטרף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.10.21 - 23:15

מדיווחים שונים, דרך התבטאויות של גורמים שונים ועד ראיון נרחב של הכוכב עצמו - עתידו של קיליאן אמבפה לא יורד מהכותרות בתקשורת הספורט באירופה. כעת הגיע גם זמנו של המנהל הספורטיבי של פריז סן ז'רמן,  , להתייחס לסיטואציה של החלוץ שלו, ולהגיד בדיוק מה הוא חושב עליה.

בראיון בפסטיבל דלו ספורט, סיפר לאונרדו: "הם אומנם מכחישים, אבל אני חושב שריאל מדריד עבדה כדי להחתים את אמבפה כשחקן חופשי כבר ממזמן. במשך שנתיים הם דיברו עליו בפומבי, הם חייבים להיענש על זה. אני רואה מהם חוסר כבוד כלפי אמבפה. הוא לא שחקן רגיל, אלא אחד הטובים בעולם. המאמן, ההנהלה ושחקנים דיברו עליו ואני חושב שזה חלק מהתוכנית שלהם. זה לא מכבד".

הברזילאי סיפר על צירופו המפתיע של ליאו מסי בקיץ: "הוא כבר השתכנע להישאר בברצלונה, פתחנו בשיחות רק ברגע שבארסה הודיעה שהוא יעזוב וזה היה נהדר, כי זאת הייתה הפתעה לכולם. מסי עם אמבפה וניימאר זה ענק, אני אוהב את זה. התוכנית שלנו היא להאריך את החוזה של אמבפה, שום דבר לא השתנה. מדובר ביהלום והוא מושלם לפ.ס.ז', עם ליאו וניי. מעולם לא תכננו את העתיד בלי אמבפה".

על מסע הרכש הוסיף: "ההחתמות שלנו היו של שחקנים חופשיים. המשכורות שלהם כבר היו גבוהות מאוד, בכמה מקרים נמוכות יותר. השחקן היחיד ששילמנו עליו דמי העברה היה אשרף חכימי, כי רצינו אותו כמגן ימני, ואז היה את נונו מנדש, שהוא כישרון מדהים. מעולם לא יצרנו קשר עם ג'יג'ו דונארומה לפני יוני, רק אחרי שהיה שחקן חופשי באופן רשמי, אחרי ההודעה של פאולו מאלדיני".

"אני אוהב לעבוד בפ.ס.ז'", סיכם לאונרדו. "הרבה אנשים מדברים על הסכומים שהוציאה פ.ס.ז', אבל אני רוצה להבהיר שהיא לא משקיעה יותר כסף ממועדונים אחרים, שיש להם גם חובות גבוהים. אם חאבייר טבאס תוקף אותנו? אנחנו מגיבים לאופ"א ולליגה הצרפתית, לא ללה ליגה".