הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרוב לבכורה: ראמוס חזר להתאמן ללא כאבים

יתאמן עם יתר שחקני פ.ס.ז'. ההחלטה בידיו של פוצ'טינו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.10.21 - 18:00

ג'אנלואיג'י דונארומה, אשרף חכימי, ג'ורג'יניו ויינאלדום, נונו מנדש וכמובן ליאו מסי. משחקני הרכש של פריז סן ז'רמן בקיץ האחרון כבש משתלבים בקבוצה של מאוריסיו פוצ'טינו, כל אחד בדרכו, למעט אחד - סרחיו ראמוס - שעדיין אפילו לא ערך הופעת בכורה מאז שהצטרף בהעברה חופשית מריאל מדריד.

עם זאת, לפי "מארקה", הבלם הוותיק קרוב מאוד לחזרה למגרשים. על פי הדיווח, ראמוס כבר לא סובל מכאבים בשוק, שמנעו ממנו לחזור עד כה, ואת האימונים הבאים הוא כבר יעשה לצד חבריו בפ.ס.ז'. ההחלטה תהיה כמובן בידיים של מאוריסיו פוצ'טינו, בנוגע למתי מספר 4 שלו יוכל ללבוש לראשונה את החולצה של סגנית אלופת צרפת ולעלות לכר הדשא.

ראמוס אומנם כבר עבר ניתוח בברך עוד בפבראור, אך למרות שהוא כבר נשכח, הבלם נתקל בכאבים בשרירים ושמנעו ממנו להתאמן עם שאר הקבוצה עוד מאז שנחת בפריז בחודש יולי האחרון. פוצ'טינו והצוות המקצועי נתנו לבלם את הזמן, והוא מצידו עבד קשה כדי לעמוד לרשות המאמן הארגנטינאי.

עד כה, 2021 היא אחת השנים הקשות בקריירה של סרחיו ראמוס, שרשם בה שבעה משחקים בלבד: חמישה עם ריאל מדריד, האחרון נגד צ'לסי בליגת האלופות, ופעמיים עם נבחרת ספרד. בשבועות האחרונים הוא המשיך לסבול מכאבים, אך כעת כאמור חל שיפור גדול במצבו והוא יקווה לערוף בכורה בפ.ס.ז בהקדם.

פ.ס.ז' תחזור מפגרת הנבחרות ביום שישי הקרוב, אז היא תארח את אנז'ה, ועד סוף אוקטובר מצפים לה משחקים נגד ר.ב. לייפציג בליגת האלופות, ובליגה נגד היריבה המושבעת מארסיי בסטאד ולודרום ונגד האלופה המכהנת ליל.