הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שער מטורף לקאזרי ב-1:1 בין סנט אטיין למץ

צפו: החלוץ קבע את התוצאה, עם בעיטה מלפני קו מחצית המגרש. 1:2 לליון על לאנס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.10.21 - 23:58

שני משחקים בלבד שוחקו היום (שבת) במסגרת המחזור ה-12 ליגה בצרפתית, ובמשחק הראשון מץ וסנט אטיין נפרדו בתיקו 1:1, שייזכר בעיקר בזכות השער הבלתי נתפס של ווהאבי חאזרי, שתחילת התקפה מתפרצת זיהה שהשוער רחוק מהשער, ומלפני החצי שלח בעיטה אדירה הישר לרשת. במשחק המאוחר שייערך ליון תארח את לאנס. בהמשך, ליון התאוששה מההפסד לניס וגברה 1:2 על לאנס.

סנט אטיין - מץ 1:1 
שתיים מהקבוצות המאכזבות בליגה נפגשו למשחק תחתית, שהסתיים עם תיקו שלא תרם לאף אחד מן הצדדים.  בדקה ה-9 פאריד בולאייה העלה את האורחת ליתרון שהחזיק שבע דקות בלבד. בדקה ה-16, וואהבי חאזרי החל התקפה מתפרצת, וזיהה שהשוער רחוק מהשער. החלוץ הטוניסאי שחרר בעיטה מ-68 מטר, שבסופה הכדור פגש את הרשת, וכבר אחד אפשר להגיד שמדובר באחד מהמועמדים לשער העונה בליגה הצרפתית.

עד הסיום התוצאה לא השתנתה, ושתי הקבוצות עדיין מתחת לקו האדום (מץ במקום ה-18, וסנט אטיין במקום האחרון).

ליון - לאנס 1:2
אחרי ההפסד לניס, הקבוצה של פיטר בוס התאוששה מההפסד לניס ורשמה ניצחון שלישי בארבעת המשחקים האחרונים. קארל טוקו-אקאמבי כבש מהנקודה הלבנה בדקה ה-25, ואחרי ששער של ז'ונתן קלאוס בוטל בעקבות נבדל שמונה דקות לאחר מכן, ז'אן-לואי לקה הדף בעיטה של טוקו-אקאמבי, אך חוסם אוואר היה שם כדי להגיע ראשון לכדור החוזר, ולנגוח אותו לרשת. נקודות האור של לאנס הגיעה מכיוונו של ארנו קלימואנדו בן ה-19, שצימק בדקה ה-61 והפך לשחק הצעיר ביותר שמגיע ל-10 שערים בליג1 מאז קיליאן אמבפה במארס 2017.