הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פ.ס.ז' לא שוללת את התרת החוזה של ראמוס"

בעיתון הצרפתי "לה פריזיאן" פורסם על דאגה במועדון מעיר האורות מהמצב בכל הנוגע לפציעה של הבלם הספרדי: "הקבוצה מתחילה להודות שאולי טעתה בקיץ עם הבאתו לפריז"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.11.21 - 09:00

סרחיו ראמוס נחת בצרפת בקיץ האחרון כחלק ממסע הרכש נוצץ של פריז סן ז'רמן, אך נכון לתחילת נובמבר הבלם עדיין לא כשיר לשחק, וטרם ערך הופעת בכורה במדים החדשים. ב"לה פריזיאן" פורסם שבעקבות האכזבה, במועדון לא שוללים את התרת החוזה של הבלם, ומתחילים לחשוב שזאת הייתה טעות להחתים אותו.

בכל מקרה, גם אם בפ.ס.ז' יחליטו לנקוט בצעד, לא יהיה מדובר במשימה פשוטה, מאחר שקפטן ריאל מדריד לשעבר חתם במועדון הצרפתי על חוזה לשנתיים, והם יצטרכו להגיע איתו לסיכום כספי אם ירצו להתיר את חוזהו.

"ידענו שלראמוס יש בעיה, ידענו הכל ואנחנו יודעים כל מה שקורה", אמר לאונרדו לפני מספר ימים. לאחרונה פורסמו דיווחים שהבלם יחזור להתאמן עם הקבוצה, אך הדבר עדיין לא קרה, ורופאים בפ.ס.ז' מטילים ספק ביכולת שלו לחזור לשחק ברמות הגבוהות.

בעיתון הצרפתי נכתב: "האמון שחלק מהאנשים במועדון נתנו בבלם ברגע שהוחתם או אחרי הפציעה בשוק, כבר לא בלתי ניתן לערעור. ולמרות שהרעיון להתיר את חוזהו לא נכלל כרגע בתוכניות של המועדון, כבר לא מדובר במדע בדיוני. פ.ס.ז' מתחילה להודות שאולי טעתה".

בינתיים, בזמן שראמוס עובד כדי להפריך את כל הדיווחים ולחזור בקרוב למגרשים, הוא מצא זמן גם כדי לפרגן לאחד מחבריו הטובים בריאל מדריד. אחרי שלוקה מודריץ' ענד בשבת לראשונה את סרט הקפטן, שהיה כידוע שייך בעבר לספרדי, האחרון החמיא: "זה קפטן אמיתי! גדול אח שלי!".