הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הגיע עד לאל-חאליפי: סאגת ראמוס עולה שלב

הבלם טרם שיחק בפ.ס.ז'. הנשיא "עצבני" והחל לעקוב מקרוב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.11.21 - 20:14

האם מקומו של סרחיו ראמוס בפ.ס.ז' בסכנה? לפי דיווחים בצרפת, החלמתו האיטית של קפטן ריאל מדריד לשעבר "עולה על העצבים" של נשיא המועדון נאסר אל-חאליפי מהבירה כשהאחרון אף שוחח עם הצוות הרפואי של הקבוצה בכדי לעקוב מקרוב אחר מצבו של הבלם.

הוא נחת בפריז בתור אחת ההעברות המרתקות והמבטיחות של הקיץ. אחרי שבילה 16 שנים במדי הבלאנקוס, סרחיו ראמוס נחת בתחנה חדשה והצטרף לפרויקט השאפתני של פ.ס.ז' כשלצידו חותמים בקבוצה שחקני ענק כמו ליאו מסי, ג'יאנלואיג'י דונארומה, אשרף חכימי וג'ורג'יניו ויינאלדום.

אך בניגוד לשמות שהוזכרו, ראמוס הוא היחידי שטרם רשם דקת משחק בקבוצתו החדשה. בצוות הרפואי של פ.ס.ז' היו בטוחים כי הספרדי, שסחב פציעה עוד מימיו בריאל מדריד, יתאושש וישוב לפעילות מלאה בפרק זמן שנע בין חודש-לחודשיים מהרגע בו הצטרף. אך לצערם הרב, עברו מעל לארבעה חודשים מאז חתם בשורות הקבוצה מבירת צרפת ובפארק דה פראנס עדין ממתינים להופעת הבכורה של מי שנחשב לאחד הבלמים הטובים באירופה בעשור האחרון.

כעת, מתברר כי התארכות סאגת חזרתו של ראמוס לכשירות החלה להפריע גם לדרגים הגבוהים במועדון. לפי דיווח ב"לאקיפ" הצרפתי, נאסר אל-חאליפי, הבעלים של פ.ס.ז', החל לעקוב אחרי הנושא באופן אישי, כששיחות בינו לבין הצוות הרפואי של הקבוצה נערכות על בסיס שבועי. בשלב זה, אל-חאליפי רחוק מלהיות שבע רצון מקצב החלמתו של הבלם.

חשוב לציין כי ראמוס כבר מתאמן יחד עם חבריו החדשים ובמועדון דיווחו כי ההתקדמות שלו חיובית במיוחד: "הוא על המסלול הנכון. הכל ברור בינו לבין המועדון. אנחנו משוכנעים כי הוא יחזור לשחק ברמות הגבוהות", אמרו בפ.ס.ז'.