הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פוצ'טינו "לא מרוצה", פריז שוחחה עם זידאן

יחסי הארגנטיני ולאונרדו בוערים. הצרפתי יוותר על הנבחרת?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.11.21 - 22:56
תחילת כתבה

פיטורי אולה גונאר סולשיאר הבעירו את הממלכה, אבל לא רק אותה: יממה אחרי שמנצ'סטר יונייטד החליטה להיפרד מהנורבגי, ולאחר ששמו של מאוריסיו פוצ'טינו עלה כמועמד לרשת את מקומו, בצרפת עוסקים באפשרות שהארגנטיני יעזוב את פ.ס.ז'.

על פי הדיווחים האחרונים, פוצ'טינו רוצה להתפטר כבר עכשיו מאחר ואינו מרוצה מהחיים בפריז - כאשר דיווחים נוספים מספרים על חוסר שביעות רצונו מההתנהלות של ליאו מסי, ניימאר וקיליאן אמבפה. למעשה, כבר במאי היחסים בינו לבין לאונרדו, המנהל המקצועי, אך הארגנטיני בחר להמשיך בידיעה שה"רומן" לא יחזיק מעמד הרבה זמן.

הסיבה לרצון של פוצ'טינו לעזוב, מלבד חוסר שביעות הרצון מהחיים בפריז, היא העובדה שהוא סבור שאין לו משקל גדול בקבלת ההחלטות. בינתיים, באנגליה מדווחים שפוצ'טינו כבר נמצא בקשר עם הנהלת השדים האדומים, אך עדיין לא ביקש מפריז לעזוב. אם פוצ'טינו ירצה לעזוב, יונייטד תצטרך לשלם 10 מיליון פאונד לפ.ס.ז' כפיצוי.

"למרות שלעולם לא יגיד זאת, פוצ'טינו יעזוב מחר כדי לקבל חוזה לחמש שנים ביונייטד", אמר גארי נוויל, פרשן "סקיי ספורט". "בפ.ס.ז' אתה נמצא עונה אחת, חייב לזכות בליגת האלופות ואם לא אתה בחוץ. זה סוג של דגם. זה לא מתאים לפוצ'טינו".

במקביל, שמו של זינדין זידאן עלה כמועמד המוביל לתפוס את המושכות בעיר האורות. יתרה מכך, כבר לפני חודשיים החלו שיחות בין זידאן לפ.ס.ז' - ומאחר שעדיין לא הובטח לו לאמן את נבחרת צרפת אחרי עידן דידייה דשאן, הוא מתפתה לקחת את הג'וב בעיר האורות.

אחת הסיבות שבפריז לוטשים עיניים לכיוונו של זידאן, זו המחשבה איך להשאיר את קיליאן אמבפה במועדון. הצרפתי, שמבוקש בריאל מדריד, צפוי לעזוב בקיץ הקרוב - אך הגעתו של זידאן, אם וכאשר, עשויה לשכנע אותו להישאר.