הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בסביבתו של מסי הטילו ספק בפוצ'טינו"

דיווח: מאמן פ.ס.ז' איבד את אמון חדר ההלבשה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.12.21 - 09:20

על פניו, פאריס סאן ז'רמן מוצאת את עצמה בתחילת חודש דצמבר במצב לא רע. בליגה הצרפתית, היא עומדת עם פער של 11 נקודות מהמקום השני - בדרך הבטוחה להבטיח את "אליפות החורף", אם לא את האליפות בכלל; וגם בליגת האלופות, היא כבר הבטיחה את מקומה בשמינית הגמר (אמנם רק מהמקום השני). קשה לחשוב על משהו שאפשר להשיג יותר. ובכל זאת, הקבוצה המסקרנת שנבנתה בעיר האורות רחוקה מלהרשים - בטח לא לעמוד בציפיות שהועמסו עליה, עם בניית אחד הסגלים היקרים בתולדות הכדורגל העולמי.

בארבעת המשחקים האחרונים, פ.ס.ז' ניצחה רק משחק אחד, בהתמודדות היוקרתית מול מנצ'סטר סיטי היא הפסידה די בקלות, ומעל כולם - בולטת היכולת הבינונית של הכוכב הגדול, ליאו מסי, שעדיין לא כבש בליגה המקומית והבקיע בסה"כ שלושה שערים בכל המסגרות מתחילת העונה. ובעקבות חוסר ההצלחה, מסי ספג לא מעט ביקורת, אבל בסביבתו טוענים כי האחריות למצב נופלת דווקא על המאמן. על פי דיווח ב"ל'אקיפ", מקורביו של מסי החלו להביע ספק לגבי כישוריו של המאמן הארגנטינאי, כמו גם לגבי יכולותיו הטקטיות. "תכנית המשחק שלו מגבילה מדי, ולא משתנה מספיק", צוטטו המקורבים בכתבה.

ולא רק אצל מסי נשמעה ביקורת כלפי "פוצ'", אלא גם בקרב שאר חדר ההלבשה. אנשים במועדון הסבירו שהמאמן איבד את האמון של שחקניו, בעיקר בשל העובדה שהוא "גמיש ורך מדי" עם השחקנים, והדברים נוגעים ספציפית למסיבה שערכו חלק מהשחקנים לכבוד הזכייה של ליאו מסי בכדור הזהב, שהסתיימה פחות מ-48 שעות לפני המשחק מול ניס (המשחק הסתיים, כזכור ב-0:0 מאכזב). "פוצ'טינו לא פעם היה נוח עם התנהגות לא מקצועית", נאמר שם, "וזה שידר מסר לא טוב לקבוצה".

והספקות הללו אינם מגיעים בחלל ריק. כזכור, לאחר פיטוריו של אולה גונאר סולשיאר ממנצ'סטר יונייטד עלו לא מעט דיבורים על כך שפוצ'טינו יעזוב לטובת הג'וב באולד טראפורד, כולל השמועות על הגעה אפשרית של זינדין זידאן למועדון. נכון לעכשיו, מעבר של פוצ' לפרמייר ליג ירד מהפרק - לפחות בטווח הקצר, בעקבות המינוי של ראלף רנגניק. אבל ייתכן שהסדקים שמתחילים לבצבץ ביחסים בין המאמן לבין שורת הכוכבים בסגל של פ.ס.ז', עלולים להכניע אותו - ולגרום לשינויים דרסטיים כבר בעתיד הקרוב.