הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אמבפה שכח שהוא יכול לסמוך גם על השאר"

בהיעדר מסי וניימאר, כוכב פ.ס.ז' חטף: "הרגיש בודד בלעדיהם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.01.22 - 00:35

היא אמנם צלחה מכשול בגביע בתווך, אבל פ.ס.ז' סופרת כבר שתי תוצאות תיקו ברציפות ליגה. הערב (ראשון) הייתה זו ליון ש"גנבה" נקודה מהמוליכה בתום ה-1:1 ביניהן - והאמת, לא היה חסר הרבה כדי שהיא תיקח גם את שתי הנקודות הנותרות.

פריז - שחסרה את מסי (מחלה), ניימאר (פציעה) ועוד רבים אחרים - פתחה רע מאוד ונקלעה לפיגור כבר אחרי 8 דקות מרגליו של לוקאס פאקטה. המוליכה לא הבריקה גם אחרי השער, אבל שלטה ושלטה עד שטילו קהרר כבש את שער השוויון בדקה ה-76. "רצינו לנצח, אנחנו רוצים להיראות יותר טוב", אמר קהרר בסיום. "יתרה מזאת, אנחנו צריכים להיראות יותר טוב. ליון קבוצה טובה, במיוחד נגדנו, תמיד קשה נגדה והיא משחקת באינטנסיביות גבוהה. אבל אנחנו חזקים מנטלית, אנחנו אף פעם לא מוותרים. אסור לנו להיות שליליים, גם אם לא לקחנו את מלוא הנקודות".

בתקשורת הצרפתית, למרות שפריז מוליכה את הטבלה בגאון, היו פחות סבלניים. "ליון בהחלט תתחרט על התיקו הזה", נכתב בל'אקיפ. "אמבפה היה בודד מדי בהיעדרם של מסי וניימאר, עד כדי כך הוא שכח שהוא יכול לסמוך גם על שאר חבריו לקבוצה".

גם ב-RMC חשבו שהמשחק היה יכול להיגמר אחרת: "ליון היית ראויה ליותר מנקודה, פ.ס.ז' לא הצליחה ליצור הזדמנויות ממשיות. המאמץ של קהרר הציל נקודה, כשאמבפה מאיים לסירוגין ואיקרדי ו-ווינאלדום לא קיימים. הכדורגל האינדיבידואלי של פ.ס.ז' נכשל לחלוטין".

פטר בוס, אקס מכבי ת"א ומאמן ליון, לא היה צריך את התקשורת כדי להבין את גודל הפספוס: "יכולנו לנצח, היינו צריכים להבקיע את השני. לפריז היו הזדמנויות, אבל גם לנו. משחק טוב? בלי הכדור. איבדנו את הכדור מהר מדי. שאלתי את השחקנים שלי אם זו תוצאה טובה לדעתם, אם אנחנו מרוצים מהתיקו. בדרך כלל התשובה נגד פ.ס.ז' היא כן, אבל הנה, יכולנו לעשות יותר".