הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פריז ואמבפה בשיחות על הארכת חוזה קצרה"

פ.ס.ז' רוצה להשאיר את החלוץ לשנה אחת לפחות. מסי יפספס את ברסט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.01.22 - 20:12

פריז סן ז'רמן ממשיכה להוליך את הליגה הצרפתית, אבל רוצה לסיים מחר (שבת, 22:00, ישיר ב-5PLUS) את רצף תוצאות התיקו והמומנטום השלילי בליגה נגד ברסט. מחזיקת הגביע הצרפתי תאלץ לעשות זאת בלי ליאו מסי. השחקן, שהתמודד עם קורונה, ישוב לאימונים באופן הדרגתי בשבוע הבא ולא נכלל בסגל.

במקביל להכנות למשחק, קיליאן אמבפה ופ.ס.ז' החלו בשיחות על הארכת חוזה בצל העניין הגובר מריאל מדריד. לפי "טלפוט" הצרפתי, הצדדים החלו בשיחות על הארכת חוזה קצרת טווח, שעשויה להיות לשנה אחת, כדי להשאירו בקבוצה מעבר לעונה הנוכחית (כאשר גם חוזהו של ליאו מסי יסתיים ב-2022/23). השחקן עדיין לא קיבל החלטה סופית.

מאמן הפאריסאים, מאוריסיו פוצ'טינו, התייחס למצב של כוכבו: "ליאו משתפר מיום ליום אבל עדיין תחת פיקוח הצוות הרפואי. אני מקווה שהוא יחזור כמה שיותר מהר. ניימאר ממשיך בתוכנית השיקום, הוא שחקן נהדר וכל קבוצה הייתה מתגעגעת אליו".

פריז מגיעה כפייבוריטית למשחק מהמקום הראשון עם 47 נקודות, אבל במומנטום רע אחרי 4 תוצאות תיקו ב-5 משחקי הליגה האחרונים. ברסט, לעומתה, במקום ה-13 עם 25 נקודות. פוצ'טינו התייחס למצב המנטלי של שחקניו בצל התוצאות הבינוניות: "התאמנו טוב השבוע, האווירה טובה. יש הרבה מעורבות מכל השחקנים, חשוב לנצח מחר. אנחנו סומכים אחד על השני".

פוצ'טינו התייחס גם לסרחיו ראמוס, הבלם שהגיע מריאל מדריד וממעט לשחק: "הוא היה פצוע להרבה זמן, אנחנו מתכוננים לעתיד. הוא מתאמן בצורה טובה עם הקבוצה, יהיו לו הזדמנויות לשחק בהמשך העונה".