הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא קל להיות מי שאני, חיי תמיד היו כאוס"

הדוקו, התאונה עם הוריו והמחשבות על פרישה. ניימאר נפתח

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.01.22 - 19:06

הוא אמנם עדיין מתאושש מהפציעה, אבל בינתיים ניימאר ממשיך לעבוד במרץ מאחורי הקלעים על הסדרה הדוקומנטרית בת שלושת הפרקים שתעלה בקרוב בנטפילקס. כחלק מקידום הסדרה, הברזילאי של פ.ס.ז' העניק ראיון בלעדי ל-ESPN.

"האנשים שמכירים אותי באמת יודעים מי אני, וזה מה שחשוב", אמר ניימאר. "את האנשים שלא מכירים אותי, אלה שמדברים עלי דברים רעים, אני משאיר בצד. אני מקווה שהם יראו את הסדרה והיא תשנה קצת את התדמית שיש להם עלי. הם יכולים לאהוב אותי קצת אפילו".

"מעט מאוד אנשים מכירים אותי, רק החברים הקרובים ביותר, המשפחה", המשיך הכוכב. "כמה מהקולגות שלי ואני חושבים שאני יכול להראות קצת יותר מהחיים שלי, איך אני ביום-יום, בבית, , כחבר, כבן, כאח. אני מקווה שהסדרה תצליח להעביר את זה, אנחנו מראים מאה אחוז אמת וזה מה שחשוב".

"החיים שלי תמיד היו כאוס, לכן זה השם של הסדרה", הוא המשיך. "מאז שהייתי בן שישה חודשים, כשעשיתי תאונה עם הוריי, שם התחיל הכאוס. בהמשך הפכתי לשחקן כדורגל וזה נתן לי הרבה אושר. בתוך הכאוס הזה, הכל יצא מושלם. בגלל שהחיים שלי טובים מדי, אני אסיר תודה לכולם".

ניימאר ציין שכוחו המנטאלי הוא זה שמנע ממנו לפרוש מכדורגל לא פעם: "אתה צריך שיהיה לך ראש טוב כדי לא ליפול. ברור שגם כל הסביבה שלי תומכת, כשאני עצוב הם מחזקים, אבל אני אדם חזק ולא רק פיזית. יש הרבה לחץ, לא קל להיות מי שאני, לשחק איפה שאני משחק, להיות ברזילאי. עבדתי הרבה כדי שהראש שלי יהיה ממוקד".