הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מסי גדול יותר מפריז סן ז'רמן"

בתקשורת וברשתות בארגנטינה זעמו על שריקות הבוז: "העולם מסתכל קודם עליו, ואז על פ.ס.ז'". מאמן ריבר פלייט, גז'ארדו, הסתייג: "בואו לא נשכח שגם אנחנו התייחסנו אליו רע מאוד". התגובות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.03.22 - 10:57

איש לא נשאר אדיש לשריקות הבוז שקיבל ליאו מסי בפארק דה פראנס, ובמיוחד בארגנטינה, שבה זעמו על היחס של אוהדי פריז סן ז'רמן לגיבור הלאומי שלהם.

בערוץ הטלוויזיה במדינה, TYC, ביקרו: "מסי גדול מפריז סן ז'רמן, העולם מסתכל קודם על מסי ואז על פ.ס.ז'. הסיבות לבוז מגוכחות, הם פשוט עוינים למסי. לליאו אין עונה יציבה, אבל לתגובה של הקהל אין משמעות". גם ברשת הביעו מחאה, וברשתות החברתיות, פוסטים של פ.ס.ז' נענים בתגובות רבות לפיהן מסי וההיסטוריה שלו גדולים מאלה של המועדון מבירת צרפת.

לעומת זאת מרסלו גז'ארדו, מאמן ריבר פלייט, אמר אחרי ה-0:4 על חימנסיה לה פלאטה: "בואו לא נשכח שגם אנחנו התייחסנו אליו רע מאוד לפני שעזב את הנבחרת, אז בואו לא נהיה פטריוטים. תודה לאל, הוא הסכים לחזור. אני גם מבין שבמקומות אחרים חיים את הכדורגל בורה אחרת וכשנכשלים, הם מגיבים ככה. אני לא שותף לזה בכלל".

רוברטו אז'אלה, שרשם 116 הופעות בארגנטינה וכיום משמש כעוזרו של ליונל סקאלוני, טוען שהדבר לא ישפיע על הנבחרת: "אני חושב שפה זה מתנתק, נוצרה כאן קבוצת שחקנים נחמדה מאוד והם נהנים. האימונים הם כמו שאנחנו רוצים, והם עושים את זה קל. אין פרצופים עצובים, כולם תמיד רוצים להיות שם. עבור הרבה אנשים, מסי הוא אליל והוא רוצה שיתייחסו אליו כמו אל שאר השחקנים. הוא בסדר, נהנה. אני רואה בו מנהיג במגרש ומחוצה לו, יש לו המון ערך עבורנו".