הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: אמבפה במו"מ להארכת החוזה בפ.ס.ז'

פניית פרסה? בצרפת טוענים: "הוא לא להוט לעבור לריאל, סוף שבוע גורלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.04.22 - 15:28

המסתורין שאופף את עתידו של אחד הכוכבים הגדולים בעולם, קיליאן אמבפה, ממשיך לגדול ולגדול. לאחר שבחודשים האחרונים היה נראה שהכוכב הענק של פ.ס.ז' נמצא בדרכו הבטוח לידיה של ריאל מדריד, היום (שישי) זה כבר נראה בכלל לא בטוח כשהדיווחים הסותרים נמשכים.

ב'פריזיאן' הצרפתי מדווחים שאימו של השחקן, המייצגת אותו, נמצאת בסוף השבוע הנוכחי בקטאר, זאת לצורך המשא ומתן להארכת חוזהו במועדון הפאר הצרפתי. למעשה, מדובר בסוף שבוע גורלי במיוחד שעשוי אף לקבוע את העתיד של השחקן, כך נטען בצרפת.

"לאמבפה יש חלום שהיום הוא גדול יותר מהרצון להצטרף לריאל, וזה להוביל את פ.ס.ז' בפעם הראשונה לזכייה בליגת האלופות", כתבו ב'פריזיאן'. "החלום הזה קיים עוד מימי ילדותו, ואם ישיג אותו הוא יהפוך לחלק משמעותי במיוחד בהיסטוריה של הכדורגל הצרפתי". למעשה, נדמה שהשאלה הגדולה של הכוכב עצמו היא האם המועדון ישקיע על מנת לזכות בליגת האלופות. אמבפה רוצה לדעת אם זה המצב, ואם אכן כך יהיה מוכן להישאר.

כזכור, בתחילת החודש העיתונאי דניאל ריולו שפרסם בזמנו על הגעתו של מסי לפריז - חצי שנה לפני שזה נחתם רשמית, הודיע שאמבפה יחתום בסיום העונה על הארכת חוזהו בעיר האורות.

לפני כשבועיים, החלוץ, נשאל על עתידו והשיב: "לא, עדיין לא קיבלתי החלטה. אני לוקח את הזמן ורוצה לקבל את ההחלטה הכי טובה שאפשר. יש פרמטרים חדשים שצריך לקחת בחשבון. אם הייתי מחליט כבר, הייתי כבר אומר מה היא. פ.ס.ז'? כמובן שיש אפשרות שאשאר".

במקביל ובהמשך לסימני השאלה, לפני לא הרבה זמן פורסם שכל שמפריד בין אמבפה לריאל מדריד היא מחלוקת קטנה באשר לזכויות התדמית של השחקן, שמעוניין לבלעדיות בכל הקשור לתכנים שיפרסם. בכל אופן, נדמה שמדובר בפרק נוסף במסע הארוך, אך מה שבטוח זה שעוד לא הרבה זמן כבר נדע לאן מועדות פניו של הסופרסטאר.